• GoHome Professional
stan u beogradu 120000 evra što manji Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 120000 evra što manji Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 120000 evra što manji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra što manji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Garsonjera na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Uknjižena na prodavca 1/1 bez tereta i zabeležbi. Odlično održavana fasada i ulaz zgrade. Kompletno renovirana marta 2025. Prodaje se nameštena. Podno grejanje. Visoki plafoni. Kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je potpuno sredjen stan na odličnoj lokaciji. -Pripadajući parking za jedno ili više vozila -Centralna gradska lokacija -Potpuno sredjen i opremljen -Pogodan za poslovne aktivnosti Kontaktirajte nas za više informacija i zakazivanje razgledanja. Agencijska nadoknada iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 130.000 €, 20,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća ima ukupnu površinu od 60 m², uknjiženo 20 m2. Donji deo kuće sastoji se od špajza, sobe, hodnika i kupatila. Prilikom kupovine, donja soba je proširena. Gornji sprat obuhvata manji hodnik iz kojeg se ulazi u dve sobe i na terasu. Na terasu se izlazi iz prve sobe, koja ima balkonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 117.500 €, 22,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajem garsonjeru u Beogradu, centar, Stari Grad, Dorcol, ulica Visokog Stevana , na IV spratu stambene zgrade od XI. Zgrada ima dva lifta, parni i neparni. Stan mereno ima 20m2 + terasa 2m2, uknjizen na 16m2. Grejanje CG, nov radijator + susac u kupatilu, tako da je zimi veoma....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 122.000 € na 125.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 125.000 €, 22,00 m2 cca 5680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 140.000 €
13.12.2024 - 122.000 €
22.03.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetno retko u ponudi, mali salonac na vrhunskoj lokaciji. Idealan za izdavanje. Niski režijski troškovi. Uknjižen na 22m2, mereno ima 26m2. Prostorije: predosoblje, kuhinja, kupatilo i soba 0604398024 Nebojša Jović, licenca br. 3369 agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 125.000 €, 22,00 m2 cca 5680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan u samom jezgru grada! Stan je uknjižen, idealan kako za život tako i za sve vrste rentiranja! Sastoji se iz: ulaznog hodnika, velike višenamenske sobe, čajne kuhinje. Jako retko u ponudi - prelep, funkcionalan stan salonskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, kompletno renoviran stan na savršenoj lokaciji, u srcu Dorćola. Ovaj kompaktni stan predstavlja idealnu investiciju, pogodan je za izdavanje na dan, ali i na mesečnom nivou. Osunčan i svetao, s terasom sa koje se pruža jedan od najlepših pogleda u gradu!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 115.000 €, 22,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan uknjižen na 16m2, merene površine sa terasom 22m2. Moguća kupovina na kredit. Kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Kalemegdan, Dorćol Prodaje se sa stvarima. Zajednička prostorija na međuspratu. Niski režijski troškovi. Odlična investicija. Agencijska....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 126.400 € na 116.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 116.000 €, 23,00 m2 cca 5040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
22.03.2026 - 126.400 €
08.05.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini novog Dorćola, pored čuvenog restorana Stara Hercegovina smeštena je ova funkcionalna garsonjera- Stan je u izvornom stanju, ulično orjentisan i vrlo svetao. Zbog svoje lokacije i malih režijskih troškova odlična investicija. Uredna dokumentacija, uknjižen 1/1. agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 120000 evra što manji (1858)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>