• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra oglasi objavljeni od p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 116.325 € na 120.978 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.978 €, 46,53 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 116.325 €
25.03.2026 - 120.978 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1184 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 116.325 € na 120.978 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.978 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 116.325 €
25.03.2026 - 120.978 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.900 €, 47,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u blizini Darvinove pošte, u ponudi je jednoiposoban stan na IV spratu bez lifta. Prostorije: dnevni boravak, sa trpezarijom i kuhinjom, antre sa plakarom iz koga se ulazi u spavaću sobu i kupatilo sa prirodnom ventilacijom i tuš kabinom. Prozori su PVC sa roletnama,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 107.500 € na 120.696 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.696 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.500 €
10.04.2026 - 120.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.068 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Bez agencijske provizije - direktno od investitora* Stan na odlicnoj lokaciji na Ledinama, blizu Grand Kafe. Zgrada izuzetnog dizajna, kao i funkcionalan stan sa odlicnim rasporedom. Sigurna kupovina, direktno od proverenog investitora. Gradnja uz gradjevinsku dozvolu. Mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Karaburma,ugao Dragoslava Srejovića i Salvadora Aljendea. Stan se nalazi u urednoj zgradi na pravom drugom spratu, od četiri ukupno, u zgradi bez lifta. U stanu je renovirano kupatilo, kao i instalacije, zamenjena kompletno spoljna stolarija, zastakljena terasa. TA grejanje, klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 31,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 31m2 +terasa 10m2, EG, PR/3, telefon, interfon. Uknjižen na 31m2. Izuzetno funkcionalan stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 10m2. Kontakt 060/3411 341 Broj u registru posrednika 1308....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 110000 evra što skuplji (1600)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>