• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten polunamešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten polunamešten zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten polunamešten zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten i renoviran stan. Stan poseduje uređen tavanski prostor od dodatnih 20m2 koji nije uračunat u kvadraturu koji je adaptibilan u spavaću sobu. Izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, ušuškan u mirnoj,neprometnoj ulici, koja bi Vas oslobodila buke. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji. Ima komotnu spavaću sobu,nastala pregradom dnevnog boravka , dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, sigurnosna vrata i kupatilo. Zgrada uredna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Atraktivni duplex u centru Zemuna;Gradski park;43m2; U autentičnom okruženju starog jezgra Zemun, u tihoj ulici nadomak svih gradskih sadržaja, u ponudi je šarmantan duplex ukupne površine 43 m² (prema merenju), sa dodatnim galerijskim delom koji prostoru daje poseban komfor. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U centru beogradskog naselja Borca, nalazi se ovaj svetao, dvosoban stan. Stan je uknjižen, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,trpezarije, kuhinje, odvojene spavaće sobe i kupatila.Nalazi se u novijoj uredno održavanoj zgradi sa interfonom, u čijoj neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100.000 €, 23,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan u centru grada sa garažnim mestom koje ulazi u cenu stana. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Terasa je zastakljena. Nameštaj po meri. Samo za keš kupce. Hitna prodaja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 110000 evra namešten zadnjih 14 dana što skuplji (26)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten polunamešten što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni