• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.517 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • pogodan
    • parking
    • 2.sprat
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra namešten pala cena'
120.000 €
120.000 €
119.900 €
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 120.000 €
04.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1291 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je dvosoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>