• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten novogradnja 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten novogradnja 5 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten novogradnja 50 m2 što skuplji

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten novogradnja 50 m2 što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 54,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja, lux kompletno opremljen i namešten stan. Odlična lokacija i zgrada. Lep pogled. Mogućnost kupovine jednog ili dva garažna mesta po ceni od 25000 eura. Zgrada ima recepciju i obezbeđenje 24/7. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, vešernica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 320.000 €, 54,00 m2 cca 5930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 54m2(terasa 48,78m2), CG, lift, VII/VIII, telefon, interfon, podrum. Gađevinska dozvola. U ponudi imamo luksuzan, potpuno namešten jednoiposoban stan u premijum zgradi Queens Park Residents. Stan je nov, sa potpuno opremljenom kuhinjom i svim ugradnim aparatima, spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Beograd na vodi, Kings park residence, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 54 m2 sa terasom, V od XV spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Sastoji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Bulevar Vudroa Vilsona (NAMESTEN !) Sprat: 5 Spratnost: 15 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 288.000 € na 278.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 278.000 €, 53,00 m2 cca 5250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 288.000 €
05.04.2026 - 278.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju sređen, kompletno namešten stan u lepoj novogradnji sa prelepom prostranom terasom od 15m2 , spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan je smešten u modernoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, svetao i tih sa prelepom prostranom terasom idealnom za uživanje i odmor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 265.000 €, 49,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Uknjižena kvadratura 45m2. Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi sa liftom i odlikuje se obiljem prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostor je dobro organizovan i čine ga prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, površine 52 m, sa terasom i pripadajućim garažnim mestom od 13 m. Stan je moderan, funkcionalan i izuzetno očuvan, a prodaje se kompletno namešten nameštajem odličnog kvaliteta, uz svu belu tehniku koja ostaje u stanu. Uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 207.000 €, 46,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov, neuseljavan. Kompletno namešten, EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu namešten novogradnja 50 m2 što skuplji (61)
  • stan u beogradu 110000 evra novogradnja 50 m2 što skuplji (82)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten 50 m2 što skuplji (15)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten novogradnja što skuplji (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>