• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 opremljen pala cena što veći

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 opremljen pala cena što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 159.999 € na 140.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 159.999 €
29.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mestoNa prodaju kompletno namešten i luksuzno uređen stan na Ledinama, površine 47,5 m², sa pripadajućim parking mestom.Stan je funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 560.000 € na 510.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 510.000 €, 135,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 560.000 €
22.04.2026 - 510.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje četvorosoban stan uknjižen na 133 kvadrata (135 iz ugovora) u kondominijumu u bloku 65. Uz stan se mogu kupiti 2 parking mesta u garaži zgrade po ceni od 25.000 evra po mestu. Stan se nalazi u bloku 65 jednom od najatraktivnijih lokacija na Novom Beogradu. Ovaj blok karakterišu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 500.000 €
04.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno dizajnerski stedjen stan od 130 kvm, Djeram, Djevdjelijska ulica.Moze se reci i da je kuca sa PR i spratom.Preuredjena je u 3 nezavisna apartmana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 428.000 € na 389.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 106,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 428.000 €
30.04.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam sa zadovoljstvom predstavljaju luksuzno namešten, troiposoban stan u novogradnji, smešten u atraktivnom delu Zemuna – naselje Zelena avenija. Stan se prostire na 106m², uknjižen je i nalazi se na 6. spratu od ukupno 8, u zgradi sa liftom, uz obezbeđeno parking....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 415.000 € na 380.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 415.000 €
12.05.2026 - 380.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lux stan u jednoj od najtraženijih i najbolje pozicioniranih zgrada na Vračaru , ugao Golsvordijeve i Hadži Đerine. Kompletno renoviran od poda do plafona. Vlasnici su stan sređivali za sebe i urađen je po najvišim svetskim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 530.000 €, 100,00 m2 cca 5300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 530.000 €
22.02.2026 - 550.000 €
04.03.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivan salonski stan, kompletno opremljen i namešten u elitnom delu Beograda, u Krunskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Dvora, Skupštine, brojnih ambasada, Tašmajdanskog i Pionirskog parka. Zgrada je izdradjena 1928. sa renoviranom fasadom i pod zaštitom je Zavoda za....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 156.600 € na 139.200 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 139.200 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 156.600 €
08.04.2026 - 139.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se komforan četvorosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u ulici Braće Jugovića. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 340.000 €
30.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 76 m2, salonac, starogradnja. Jedinstven salonac na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru, u jednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu namešten barem 40 m2 opremljen pala cena što veći (68)
  • stan u beogradu 110000 evra barem 40 m2 opremljen pala cena što veći (7)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 pala cena što veći (14)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten barem 40 m2 opremljen što veći (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>