• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2 porasla cena

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2 porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 50,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Zeleni venac, Pop Lukina, 47m2+3m2T . 47m2+3m2T, 1.5, 5/7, TA, lift, terasa, podrum, interfon, telefon, renoviran, uknjižen. Jednoiposoban stan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 125.990 € na 129.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 125.990 €
08.03.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 155.000 €
30.04.2026 - 149.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 170.000 €
21.01.2026 - 160.000 €
20.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen,lux 1.5 soban stan na 3 spratu. Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe,kupatila,kuhinje i terase. U potponosti je renoviran (instalacije-struja,voda) pre pola godine. Grejanje je TA-inverter klima. Ispred ima veliki parking. U neposrednoj blizini je gradski prevoz,TC Stadion,2....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 172.000 € na 181.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 172.000 €
30.04.2026 - 181.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Kod Liona, u blizini Đeram pijace i Zvezdara teatra, u ulici Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Pozicioniran je u zgradi koja je uredna i održavana sa liftom i pogledom na zelenilo. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škole, vrtići, marketi, kafići,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 225.000 € na 238.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 238.000 €, 47,00 m2 cca 5060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 225.000 €
15.03.2026 - 238.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan u Pop Lukinoj ulici, u samom centru Beograda. Stan se nalazi na petom spratu od ukupno sedam spratova u urednoj zgradi sa liftom. Stan je dvostrano i dvorišno orijentisan, veoma svetao i prijatan za život, a zahvaljujući orijentaciji zaklonjen je od....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 225.000 €
14.11.2024 - 215.000 €
16.01.2025 - 225.000 €
01.01.2026 - 229.000 €
08.01.2026 - 225.000 €
29.01.2026 - 229.000 €
26.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 220.000 € na 250.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 220.000 €
08.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 2. 5, 53m2, CG, četiri lifta, 5/12, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan, adaptiran u dvoiposoban. Stan je kompletno renoviran, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja i prodaje se namešten. Zgrada ima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu namešten što jeftiniji barem 40 m2 porasla cena (67)
  • stan u beogradu 110000 evra što jeftiniji barem 40 m2 porasla cena (77)
  • stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2 (109)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>