• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji 50 m2 novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra namešten što jeftiniji 50 m2 novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Livanjska ulica, novogradnja, 49 m2, 1/5, namešten, etažno grejanje, lift, katv, internet. Stan ima odvojenu spavaću sobu, terasu, ulica je mirna i tiha .Useljiv odmah . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa jednokratno. 066-308-908 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117641, PR/, nov, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se lokal na odlicnoj lokaciji u novoj zgradi na Banovom brdu. Lokal se trenutno koristi za stomatoloske usluge, ali postoji mogucnost izdavanja praznog lokala za drugu delatnost uz obaveznu isplatu kirije 6 meseci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 50,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen i opremljen apartman u mirnom naselju Zova, poseduje odvojenu spavaću sobu, daljinsko grejanje, parking u naselju. Ag. prov 2% Struktura 2.0 Kvadratura 50m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje Grejanje Etažno Stanje Novo / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno namešten, nov, neuseljavan stan, na sunčanoj padini. Bela tehnika i nameštaj su novi i nekorišćeni. Stan poseduje pripadajući podrum, alarm i video nadzor nezavisan od zgrade. U cenu je uračunato i parking mesto. Stan je uknjižen na 41m2, mereno 46m2, poseduje i baštu od 13m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten Lux stan u prizemlju zgrade novije gradnje iz 2021 godine. U naselju Vojvode Vlahović. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase od 18m2. Nalazi se u prizemlju zgrade, zaseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....