• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana što manji pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana što manji pala cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • uknjižen
    • prizemlje
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 126.400 € na 116.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 116.000 €, 23,00 m2 cca 5040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 129.000 €
22.03.2026 - 126.400 €
08.05.2026 - 116.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U blizini novog Dorćola, pored čuvenog restorana Stara Hercegovina smeštena je ova funkcionalna garsonjera- Stan je u izvornom stanju, ulično orjentisan i vrlo svetao. Zbog svoje lokacije i malih režijskih troškova odlična investicija. Uredna dokumentacija, uknjižen 1/1. agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 39,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 120.000 €
12.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se vodi kao nisko prizemlje jer se radi konfiguracije terena stepenicama penje u ulaz i toliko spušta. Stan je izuzetno lepo organizovan, 1.5 soban (39m2+5m2 prostor ispod stepeništa), uređen, moderan enterijer, pvc stolarija. Retko u ponudi. Prodaje se sa stvarima osim TV-a,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Mirijevo I - Ladne vode 2.0, 41m2 (terasa 2m2), 2/4, CG, klima. Odličan, svetao, funkcionalnog rasporeda, dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj zgradi iz 2010. godine, u naselju Mirijevo I. Stan izlazi na Mirijevski bulevar, što pruža odličnu povezanost i dostupnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana što manji pala cena'
114.500 €
105.000 €
115.000 €
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Mirijevo, Mirijevski bulevar, Ladne vode Prodajemo dvosoban, kvalitetan uknjizen stan, u kvalitetnoj novoj zgradi iz 2010. godine, na drugom od cetiri sprata. Uredjena i mirna lokacija, na sredini ulice Ladne vode, izmedju Mirijevskog bulevarai i Jovanke Radakovic. Odlicna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 120.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u naselju Mirijevo u ulici Ladne vode. Odlična povezanost sa ostalim delovma grada. Nalazi se na drugom od četiri sprata stambene zgrade. Stan ima 41m2 i sastoji se od predsoblja, kupatila, spavaće sobe, dneve sobe sa kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 120.000 €
10.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u Mirijevu I, Ladne vode, na prodaju uknjižen, funkcionalan, svetao dvosoban stan površine 41 m². Nalazi na 2-gom spratu održavane zgrade iz 2010. godine, sa ukupno 4 sprata. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1359 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Moderan stan od 42 m² nalazi se na Ledinama, u mirnom delu Beograda koji pruža dobru povezanost sa svakodnevnim sadržajima i prijatan ambijent za život. Raspored prostora je funkcionalan i jasan, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 119.000 €
22.04.2026 - 117.500 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prijatan i tih stan. EG na struju plaćate po potrošnji, imate i invertersku klimu. Kompletnu kuhinju i veš mašinu dobijate na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez nameštaja i tehnike. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini a Zvezdarska šuma....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 117.500 € na 115.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 120.000 €
07.04.2026 - 119.000 €
21.04.2026 - 117.500 €
07.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Description: Ladne vode, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode. Mirijevo 1. Zgrada je izgrađena 2010-e godine..

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan na prvom spratu, uknjižene površine 33m2, stavrne površine 45m2 od kojiih je 12m2 zastakljena terasa. Stan je veoma funkcionalan i sa dobrim rasporedom prostorija što pruža mogućnost adaptibilnosti istog. Sastoji se od hodnika iz koga se ulazi u prostran i svetao dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 114.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU UKNJIŽEN NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA KARABURMI ! Kontakt: +381668091211 Cena: 114.400 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat 1/4 Površina: 45 m2 Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - komotnog dnevnog boravka; - kuhinje i trpezarije; - komotne zastakljene....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 139.000 € na 120.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 145.000 €
08.04.2026 - 139.000 €
10.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Šilerova, 2.0 stan u polusuturenu zgrade od 3 sprata, novije gradnje, 46m2, EG (struja). Stan je svetao, u stanu ostaje sve sto se vidi na fotografijama (ugradna rerna, mašina za sudove, frižider, mašine za pranje i sušenje veša) kao i ostali nameštaj u stanu. Stanu pripada....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Fontana, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 104.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 104.500 €, 55,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.000 €
08.05.2026 - 104.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prijatan i svetao 2.5-soban stan na drugom spratu, smešten u mirnom i uređenom delu Mirijeva, opština Zvezdara. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, a raspored prostorija je izuzetno praktičan: ulazni hodnik vodi ka prostranoj dnevnoj sobi povezanoj sa trpezarijom, dok....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>