• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 3.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • za studente
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1.5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Terasa Interfon Podrum .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.800 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 111.000 €, 35,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mar��ala Birjuzova, st/3, ta, iz otkupa-Stan na odli��noj lokaciji u samom centru grada. Odli��an za poslovni prostor (ordinaciju, ili kancelariju), ili za dnevno izdavanje. Nova pvc stolarija. Postoji mogu��nost parking mesta u dvori��tu. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 34,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno renoviran, jednosoban stan u Palmotićevoj ulici, idealna prilika za život ili investiciju. Atraktivna lokacija je jedna od najvećih prednosti - stan se nalazi u samom centru grada, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Odlična opcija kako za život tako i za investiciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan na Zvezdari kod Novog groblja. Stan se nalazi u maloj zgradi na prvom spratu, koja je u solidnom stanju, održavana. Stan je za kompletnu adaptaciju. U blizini je autobuskih stanica, prodavnica, zelenilaOdlična lokacija. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 118.400 €, 32,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi sa malim brojem stanova! Zgrada se nalazi u blizini vrtića, Osnove škole, stajališta gradskog prevoza i svih ostalih infrastrukturnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 117.000 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132008, II/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 30,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Fontane nalazi se ovaj jednosoban stan. Studentska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.999 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru grada, u neposrednoj blizini Vaznesenjske crkve kao i ulice Kneza Miloša, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na petom spratu u urednoj i održavanoj zgradi. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji kako za život tako i za ostale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Belokrajinska Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mali 1.5 stan na Zvezdari, uknjižene korisne površine 28 kvm (po merenju 33 kvm). Nalazi se na 4. spratu zgrade novije gradnje. Stan je ušuškan u potkrovlju, koje mu daje poseban šarm i mir. Pametno iskorišćen prostor, pun svetlosti. Savršen za mlade parove, studente ili kao sigurna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cerska, pr/1, ta,-Stvarna povr��ina-23m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Na prodaju garsonjera u Cerskoj ulici na Vra��aru. Uknjizena kao zasebna jedinica u manjoj ku��i. Ispred ulaza se nalazi malo dvori��te gde se mo��e sedeti. Sastoji se iz hodnika, kuhinje sa trpezarijom, spava��e....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija – šarmantni Vračar, u tihoj i prijatnoj Cerskoj ulici. Izuzetna pozicija, na svega nekoliko minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnom okruženju, a nadomak svih važnih sadržaja. Garsonjera se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100.000 €, 23,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlican stan u centru grada sa garažnim mestom koje ulazi u cenu stana. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten. Terasa je zastakljena. Nameštaj po meri. Samo za keš kupce. Hitna prodaja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.5 Železnik-Sedam stražara 55m2+T(13m2), vpr/2, stara gradnja, parking, klima, podrum. Stan je na odličnoj lokaciji u samom centru Železnika, u prelepom okruženju sa dosta zelenila i parkova. Blizina prevoza, škole, vrtića, Doma zdravlja , više marketa, restorana i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneževačka, 3/3,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-55.00m2, Uknjižen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2000 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj zelji. Uknjižen je 55 m2 s tim da je ukupna površina stana 108 m2. Agencijska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>