• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 parket porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 parket porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 parket porasla cena do 2500 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 parket porasla cena do 2500 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 114.167 € na 116.596 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.596 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.738 €
08.02.2026 - 114.167 €
13.03.2026 - 116.596 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 114.253 € na 116.684 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.684 €, 53,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 111.822 €
08.02.2026 - 114.253 €
13.03.2026 - 116.684 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 parket porasla cena do 2500 eura/m2'
111.644 €
111.644 €
 
+43%

Promena cene sa 73.600 € na 105.144 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.144 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.600 €
03.05.2026 - 105.144 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20, 27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 73.710 € na 105.300 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.300 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 73.710 €
03.05.2026 - 105.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 117.031 €, 44,33 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>