• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 interfon pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 interfon pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 interfon pala cena

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 interfon pala cena" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.767 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1.0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 120.000 €
29.04.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 interfon pala cena'
115.000 €
115.000 €
119.900 €
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 123.500 € na 117.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 117.300 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 123.500 €
08.04.2026 - 117.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48m2, terasa, EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske stanice od T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 130.000 € na 110.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
17.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Terasa Interfon Roda Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
07.10.2025 - 125.000 €
01.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Terasa Interfon Radoja Dakica Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 118.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 46,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 128.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je izuzetno prijatan, ušuškan i estetski skladno opremljen stan smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva, na lokaciji koja pruža idealan balans između urbanog komfora i porodičnog mira. Stan odiše toplinom i funkcionalnošću, sa pažljivo organizovanim prostorom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.990 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 118.000 €
04.11.2025 - 110.000 €
11.11.2025 - 105.000 €
13.02.2026 - 99.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Savska Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 117.600 €, 42,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 120.000 €
08.05.2026 - 117.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1359 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Moderan stan od 42 m² nalazi se na Ledinama, u mirnom delu Beograda koji pruža dobru povezanost sa svakodnevnim sadržajima i prijatan ambijent za život. Raspored prostora je funkcionalan i jasan, sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 120.000 €
04.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1291 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je dvosoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi u zgradi visokog kvaliteta gradnje i opreme. Struktura stana je funkcionalna i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 115.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

1.5, 39m2, EG, lift, III/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 39m2. Stan u novogradnji u odličnom urbanom delu Kaluđerice, u blizini gradskog prevoza kao i više marketa, vrtića i škole. Zgrada je useljena 2024. godine, odličnog kvaliteta gradnje, sa vrhunskom termo-izolacijom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 120.000 €
08.02.2026 - 109.000 €
01.03.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

0.5, 25m2(terasa 2m2), CG, lift, II/VIII, telefon, interfon. Uknjiženo 25m2. Lep svetao stan na odličnoj lokaciji, u blizini Šumica. Sastoji se od prostranog i osvetljenog dnevno-trpezarijskog prostora, izdvojenog kuhinjskog dela, hodnika i kupatila. Blizina škole, vrtića , prodavnica.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>