• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji 1.sprat

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji 1.sprat" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 48,00 m2 cca 6880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj blizini Trga republike i Skadarlije. Počinje od raskrsnice sa Makedonskom ulicom, kod Radio Beograda, preseca Bulevar despota Stefana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.888 €, 53,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA PRVOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je retka i zanimljiva nekretnina sa velikim potencijalom da se vrednost poveća i dobije prioritet na lokaciji. U ulici Rajka od Rasine, tik iznad Požeške ulice na Banovom brdu. Na prvom spratu je 2.0 stan od 55 m2. Dvostrano orijentisan, dve terase. Iznad stana je tavanski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 187.000 €, 35,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U Nebojšinoj ulici, pored Karađorđevog parka u blizini Hrama svetog Save, prodaje se nov dvosoban stan od 35m2 (uknjižen na 26m2) kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Površina prostora je maksimalno iskorišćena i savremeno dizajnirana, opremljena odgovarajućom tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na izuzetno traženoj lokaciji, kod Liona, u Bulevaru Kralja Aleksandra, prodaje se 1.5 stan, 43 kvadrata, u kvalitetno rađenim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je u mirnijem delu sa pogledom na park. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 159.000 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija: Galenika, Zemun (Ulica Emilije Jakšić) - Idealna prilika za kupovinu kompletno renoviranog stana na odličnoj lokaciji. Ključne Prednosti Stana: - Dvosoban stan, uknjiženih 42m2 + dve terase po 4m2(ukupno50 m²). - Prvi sprat od ukupno dva, idealno za komforan život. - Stan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 150.000 € na 141.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 141.000 €, 32,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 150.000 €
06.03.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Dobra lokacija. U pitanju je kultivisano zajedničko dvorište, sa ukupno 3 stanara. Tih 70m2 se sastoje od dva jednosobna (zasebna) stana, jedan iznad drugog. Donji stan je uknjižen na 32 m2 a ima 35 m2 i za kompletno je renoviranje. Stan iznad, na prvom spratu, ima 35 m2 i on je naknadno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 139.500 €, 31,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, ulica Prote Mateje. Uknjižen jednososban stan, površine 31m², na prvom spratu od ukupno dva. Grejanje na TA peći, visina plafona 3.2m, francuski balkon. Svetao, izvorno stanje. Nalazi se u blizini Njegoševe ulice, dvorišna zgrada sa posebnim ulazom, uredno dvorište i ulaz.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 130.000 €, 24,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja – Garsonjera 24 m², Savska ulica, Savski Venac - potpuno opremljen i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Na prodaju kompletno opremljen stan površine 24 m², smešten u Savskoj ulici na Savskom Vencu preko puta Beograda na Vodi i novog muzeja. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu do 50 m2 dvorište što skuplji 1.sprat (25)
  • stan u beogradu 110000 evra dvorište što skuplji 1.sprat (9)
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što skuplji 1.sprat (69)
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 dvorište što skuplji (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.