• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.036 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Belfortska, 36.69m2 -------------------------------------------------------- 36.69m2, 1.5, 2/3, podrno grejanje, terasa, garaža, novogradnja Jednoiposoban stan u novogradnji - stambeno-poslovni objekat u blizini budućeg Expo 2027, tržnih centara i trgovina, uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 99.036 €, 36,69 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Novogradnja Terasa Belfortska Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 94.550 € na 99.050 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 99.050 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 94.550 €
24.04.2026 - 99.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 99.063 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 407 Direktno od investitora, BEZ agencijske provizije. Ekskluzivna prilika za sve one koji traže vrhunsku investiciju na najpotentnijoj razvojnoj lokaciji u Evropi! Ovaj luksuzan objekat, opremljen najsavremenijim rešenjima, pruža jedinstvenu kombinaciju prestiža, udobnosti i visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 99.400 €, 47,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stambeno- poslovni kompleks u naselju Borča u ulici Stefana Stratimirovica obuhvata četiri objekta, koji su projektovani u duhu novih ambijentalnih vrednosti i modernijeg standarda stanovanja, uz očuvanje prirodnog zelenila u okruženju i mirnog načina života. U okviru jednog objekta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 99.400 €, 45,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo vise manjih stanova, u zgradi sa planiranim zavrsetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odlicnom infrastrukturom i povezanoscu sa svim delovima grada. U ponudi su strukture 0.5, 1.5 i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 99.400 €, 45,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126900, SUT/II, u izgradnji, parking. U prilici smo da vam ponudimo više manjih stanova, u zgradi sa planiranim završetkom radova u januaru 2026.g. na dobroj lokaciji sa odličnom infrastrukturom i povezanošću sa svim delovima grada. U ponudi su strukture 0.5, 1.5 i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 99.418 €, 45,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara, 99418€, 45m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vitezova Karađorđeve zvezde, Zvezdara....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 94.990 € na 99.500 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 99.500 €, 45,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 94.990 €
23.04.2026 - 99.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na povucenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 99.500 €, 36,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117112, II/IV, uknjižen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Svetao, blizu prodavnice, vrtića i škole. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu 110000 evra do 50 m2 što jeftiniji (1208)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)