Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 pala cena novogradnja 1.sprat što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 2.544 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 119.700 € na 114.500 €
dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €
28.04.2026.,
www.nadjinekretnine.com
U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....