• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 luksuzan p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 luksuzan p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 luksuzan prizemlje pala cena što manji

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 luksuzan prizemlje pala cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 330.000 €
18.03.2026 - 313.000 €
01.04.2026 - 296.000 €
19.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju moderan, luksuzno sređen stan na izuzetnoj lokaciji u Hilandarskoj ulici, svega oko 650 metara od centra grada i Trga. Stan se nalazi na četvrtom spratu i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom i modernim enterijerom. Stan poseduje galeriju koja prostoru daje poseban....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 199.000 € na 195.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 199.000 €
06.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan, svetao i veoma funkcionalan dvoiposoban stan na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade u mrinoj ulici na obodu Zvezdarske šume. Sastoji se od: prostranog dnevnog boravaka, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatilom. Izuzetna lokacija u neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 309.000 € na 299.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 299.000 €, 69,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 309.000 €
07.05.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetan trosoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova Senjaka. Smešten u modernoj novogradnji iz 2022. godine, ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, kvaliteta i privatnosti. Stan je po strukturi trosoban i funkcionalno organizovan, a sastoji se od....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 425.000 €
22.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3.0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 340.000 € na 312.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 312.000 €, 94,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 340.000 €
10.05.2026 - 312.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130215, PR/VI, uknjižen. Luksuzan četvorosoban stan u novogradnji – Zemun, Gornji grad.U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan površine 94m², smešten u mirnom delu Zemuna. Nalazi se u prizemlju moderne novogradnje, idealne za porodičan život ili....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 luksuzan prizemlje pala cena što manji (32)
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 prizemlje pala cena što manji (6)
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 luksuzan pala cena što manji (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>