• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 lođa parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 lođa parki - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 lođa parking što skuplji do 2300 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 lođa parking što skuplji do 2300 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan ukupne površine 49m2, koji uključuje veliku lođu od 6m2 i podrum od 9m2, u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Stan se nalazi u visokom prizemlju uredne i održavane stambene zgrade iz 1974. godine, u najlepšem i najzelenijem delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 lođa parking što skuplji do 2300 eura/m2'
108.000 €
108.000 €
112.556 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan, adaptibilan u 2.0, površine 41 m2, mereno 43 m2 + lođa 6 m2. Drvena stolarija - očuvana. Ima pripadajući podrum površine 9 m2. Orijentisan je ka mirnom parku pored zgrade. Centralno grejanje. U blizini je veći broj prodavnica, Vero, Lidl, TC Stadion, vrtići, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude moderan trosoban stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Stan se nalazi u kvalitetno projektovanoj stambenoj zgradi spratnosti P+3, a ukupna površina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.250 €, 45,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novogradnju, u fazi izgradnje, gotovu do polovine 2026.godine.U ponudi još jedan slobodan stan dtrukture 2.0 Zgrada je spratnosti PR+2 sprata+PTK, sa liftom. Gradi se najkvalitetnijim materijalima: termo blok, PVC stolarija-antracit, zvučna i termička izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 103.437 €, 49,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

#1076 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena direktno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>