• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći l - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći l - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo lux trosoban dupleks u novogradnji na top lokaciji kod Olimpa. Nalazi se u prizemlju i prvom spratu. Ukupna površina stana iznosi 65 m2. Dokumentacija je uredna, moguća je kupovina na kredit. Navešćemo samo neke od karakteristika gradnje: - Rehau PVC šestokomorni prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Skojevsko naselje - Luke Vojvodića 5.0, 270m2 (terasa 100m2), 2/2, CG/podno, interfon, video nadzor, garaža Na prodaju luksuzan stan na tri nivoa na Košutnjaku. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kao i spa zone sa saunom, unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 690.000 €, 264,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 5.0, 264m2, 3 mokra čvora, 4 terase, CG, garaža i parking mesto u ceni. Prelep lux stan na Banovom brdu u Žarkovačkoj ulici. Stan se sastoji od podruma, prizemlja, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Na prizemlju su veliki ulazni hodnik sa plakarima i prostorijom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 810.000 €, 254,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja: Luksuzan Troiposoban Stan - 254m2U prilici smo da vam ponudimo prostran stan površine 254m2, koji se sastoji od:Ulaznog hodnikaKuhinjeDnevnog boravka sa trpezarijomDve spavaće sobeDve kupatilaToaletaVešerniceGarderobera sa tehničkom prostorijomDegažmanaOstavePrivatnog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 880.000 €, 253,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 253 m² + 66 at, koji se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 769.990 €, 232,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan penthouse na Banovom brdu u novogradnji na petom spratu. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I. Beograd, Velisava Vulovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u prizemlju nove zgrade. Dva dnevna boravka, u okviru jednog kuhinja, trpezarija, izlaz u baštu. Poseduje 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu. Iz stana se u istom nivou ulazi u garažu - gde stan ima garažno mesto i veliku ostavu (za bicikl, opremu),....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950.000 € na 899.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 899.000 €, 210,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 850.000 €
30.07.2025 - 950.000 €
10.04.2026 - 899.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u prizemlju nove zgrade. Dva dnevna boravka, u okviru jednog kuhinja, trpezarija, izlaz u baštu. Poseduje 4 spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu. Iz stana se u istom nivou ulazi u garažu - gde stan ima dva perking mesta i veliku ostavu (za bicikl,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u beogradu barem 50 m2 što veći luksuzan prizemlje (304)
  • stan u beogradu 110000 evra što veći luksuzan prizemlje (2)
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći prizemlje (120)
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći luksuzan (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>