• GoHome Professional
stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći k - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći kablovska novogradnja

  • Za upit "stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći kablovska novogradnja" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.852 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Centar, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude potpuno nov lux stan, od 60m2, sa dodatno uređenim tavanskim prostorom od 25m2, koji ima vlastito kupatilo. Stan se sastoji od hodnika, open space prostora (kuhinja + trpezarija + dnevni boravak), koji izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe, koja takođe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se troiposoban stan na Zvezdari, ugao Dimitrija Tucovića i Krfske ulice. Stan je potpuno nov, nekorišćen, moderno opremljen nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom okruženju i pruža udoban boravak. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, ulaz je čist i održavan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 110000 evra barem 50 m2 što veći kablovska novogradnja'
107.200 €
108.000 €
105.616 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 115.000 €, 47,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Zemun Polja, u ulici okruženoj zelenilom nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u veoma kvalitetnoj novogradnji. Infrastruktura je kompletna, u blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 114.000 €, 46,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan dvosoban stan na prizemlju, sa velikom terasom-baštom, u mirnom i porodičnom naselju Vlahović. Stan se nalazi u kvalitetnoj, tek završenoj izgradi, idealnoj za porodice, parove ili kao investicija za izdavanje. - adaptibilan u dvosoban - mogućnost proširenja na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrlo lep jednoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji. Nalazi se u mirnom i tihom delu ulice u okruženju porodične stambene gradnje. Jugoistočne orjentacije, svetao, osunčan. Višekomorna PVC sttolarija sa rolo komarnicima, odlično termički izolovan, sigurnosna ulazna vrata, luksuzna....