• GoHome Professional
stan u beogradu 100000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 100000 evra namešten što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 100000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2

  • Za upit "stan u beogradu 100000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 1.957 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • podno grejanje
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namešten. Pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 90.900 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo Vam ponudimo stan u Učiteljskom naselju, opština Zvezdara. Stan se nalazi u niskom prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je građena kvalitetnim materijalom i novije je gradnje. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 91.000 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93329, IV/IV, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum. U ponudi za izdavanje je kompletno namešen, upravo renoviran i luksuzan stan u strogom centru grada. Dvostrano je orijentisan, salonskog tipa, sa italijanskom i španskom keramikom, sanitarijama. Pored sigurnosnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 100000 evra namešten što jeftiniji barem 40 m2'
96.000 €
96.000 €
92.000 €
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 92.000 €, 41,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 93.000 €, 41,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 94.800 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 3. 0 namesten stan sa parking mestom u centru grada. Stan ima 79 m2, sastoji se od dnevnog boravka , trpezarije i kuhinje open space koncepta, dve spavace sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase. Sam stan kao i oprema u stanu su odlicnog kvaliteta, moderno dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno opremljen, namešten stan. Na drugom spratu održavane zgrade bez lifta. Stan se sastoji od: hodnika, spavaće sobe, garderobera kao izdvojene prostorije, dnevno - trpezarijskog prostora sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Kompletno namešten, u kraćem roku useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen 2.0 stan, površine 43m2 + terasa, bez dodatnih ulaganja u urbanom i infrastrukturno razvijenom naselju Plavi Horizonti. Stan je u odličnom stanju, namešten Gradska kanalizacija, parking prostor ispred zgrade Uredna dokumentacija, uknjižen Grejanje pomoću norveških....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi trosoban ukupne površine 45,27 m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade.Prodaje se potpuno namešten.Prozori su PVC sa komarnicima i roletnama.Zidovi su obloženi kamenom i dekorativnim tehnikama.U celom stanu je led rasveta.Kuhinja rađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 95.000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 48m2(terasa 6m2), norveški radijatori, IV/IV, telefon, interfon, podrum. U postupku legalizacije. Prodaje se funkcionalan jednoiposoban dupleks od 48m2 sa fenomenalnim pogledom na ceo grad, nedaleko od Tržnog centra Stadion, na Voždovcu. Stan je u postupku legalizacije. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 87,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stanovi poput ovog danas se veoma retko pojavljuju na tržištu — posebno u samom centru Mladenovca, u mirnoj i uređenoj zgradi sa svega četiri stana, gde svaki sprat ima samo jedan stan. Idealna prilika za one koji žele kvalitetniji, sporiji i organizovaniji način života, bez odricanja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten, 2.0, eg-gas, np/3, ostava, odmah useljiv. Renoviran, opremljen novim stvarima, prostran dvosoban stan u niskom prizemlju,dvorišno orijentisan. Visina plafona 3m. Ekonomično grejanje na gas . Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Agencijska provizija 2 % Agent:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 97.600 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux, dvosoban, potpuno namešten stan u Kneza Miloša Residence. Nov, luksuzni kompleks je simbol novog načina života u centru grada u kome su svi zahtevi u pogledu životnog standarda ispunjeni. Recepcija, obezbeđenje, profesionalno održavanje 24/7, 400 parking mesta, brojne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 85,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se useljavate u stan u koji ne morate da unesete ništa osim ličnih stvari jer Vas u srcu mirnog i porodičnog naselja Kotež, čeka prostran, svetao stan površine 85,16 m idealan za udoban, svakodnevni život. Stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, radne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 42,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lep, komforan, 1.5 soban stan u ulici Ivana Milutinovića u Borči. Zgrada je iz 2018, lepo održavana, ima lift i svoj parking. Izuzetno svetao - istočna strana. Dnevni boravak izlazi na lepu terasu. Neposredna blizina svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za lagodan život, autobusko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 99.000 €, 43,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Sava Kovačević, na par minuta hoda od Prvomajske ulice i parka Sava Kovačević, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Smešten je u urednoj i održavanoj zgradi, u mirnom okruženju naselja. U blizini je Dom zdravlja, više zemunskih obdaništa kao i osnovnih škola, pošta, marketi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u zgradi iz 1997. godine, u naselju Sava Kovačević. Površine je 43m2, pogodan za samce ili parove. U neposrednoj blizini stana se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život - škole, vrtići, veliki broj prodavnica, ugostiteljskih objekata i parkova. Parking je slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep, prostran i funkcionalan poslovni prostor adaptiran u stan na PREMIUM lokaciji, preko puta Beograda na vodi, u Savskoj ulici. Stan je površine 43m2 i po strukturi je dvosoban stan. Nalazi se na niskom prizemlju izuzetno kvalitetne stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za porodice ili kao investicija. Komplet je moderno namešten (sa belom tehnikom) i trenutno se izdaje . Postoji mogućnost preuzimanja zakupca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 100.000 €, 46,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.feniks.rs

Lep, funkcionalan stan sa izuzetnim rasporedom. Ulazni hodnik vodi u open space sa kuhinjom, trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo. Iz dnevne sobe se ulazi u dve manje spavaće sobe i svaka ima izlaz na terasu. Veoma dobra lokacija blizina svih sadržaja potrebnih za život i odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 100.000 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA ! Na odličnoj lokaciji, svetao i funkcionalan stan, okrenut ka dvorištu uredne zgrade sa liftom. U neposrednoj blizini Košutnjaka, snabdevanja, prevoza, više vrtića Postoji mogućnost dodatnog proširenja 3 m² pripajanjem podrumske prostorije. Ispred stana je zelena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 102.000 €, 62,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks na Vidikovačkoj padini, u dobro pozicinioniranoj zgradi sa velikim parkingom na prilazu. Stan ne zahteva veća ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Svetao je i funkcionalan, ima veliku terasu sa lepim pogledom. U blizini je škola i objekti za snabdevanje. (Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 102.000 €, 102,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten 4.0 stan u centru grada. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, radna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Stan je useljiv odmah. Agent Biljana 0604398011 agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 103.500 €, 90,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 2. 0 stan u strogom centru Beograda, u blizini svih vaznih ustanova, trznih centara i institucija, kompletno opremljen i namesten i ima divan poged na park iz svih soba. Stan je u strogom centru ali savrseno tiho i mirno jer je zgrada fenomenalno pozicionirana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 104.370 €, 71,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, centar Vračara, u novoizgrađenoj zgradi, opremljenoj visoko tehnološkom zaštitom, luksuznog izgleda. Izdaje se polunamešten(kuhinja sa tehnikom) ali postoji mogućnost opremanja istog u skladu sa dogovorom. Sastoji se od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 105.000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 105.000 €, 36,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u mirnom delu Voždovca,stan gleda na park i igralište. U blizini se nalazi Osnovna Škola,super market i autobuska stanica. Stan je kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/5599-139 Mateja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 106.000 €, 45,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 107.000 €, 41,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Žarkova, u prizemlju stambene zgrade sa dvorištem, nalazi se komforan dvosoban stan od 41 m² koji je potpuno namešten i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Svaki detalj je spreman za nove vlasnike, pa je useljenje moguće odmah. Praktičan raspored čini ga idealnim za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada, sa četiri sobe, veoma komforan i funkcionalan, namešten. Dvostrano je orijentisan, ima četiri terase, izuzetno svetao. Prelep pogled na reku, Beograd na vodi, uživanje u zalascima sunca. Ima lepo privatno dvorište za stanare. Na samo 10 min....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-40 (od ukupno 38)

<< <1> >>