• GoHome Professional
stan u beogradu 100000 evra do 50 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 100000 evra do 50 m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 100000 evra do 50 m2 dvorište

  • Za upit "stan u beogradu 100000 evra do 50 m2 dvorište" pronađeno 31 nekretnina - prosečna cena 3.057 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 96.000 €, 48,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN - renoviran stan Dvosoban stan koji pruža prvi krajnje pozitivan utisak odmah pri ulasku u stan. U starijoj zgradi, očuvanoj i ograđenoj, sa kapijom i interfonom. Poseduje dvorište koje koriste manji broj stanara zgrade. Orjentacija stana - jugozapadna. U mirnoj ulici, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u luksuznom stambenom kompleksu sa video nadzorom uz samu obalu Dunava.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj je dobro osmišljen. Aluminijumski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1.5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji, u ulici Kralja Milutina. Prostorije: dve sobe, kuhinja i kupatilo. Zgrada poseduje dvorište, koje stanari zgrade koriste kao parking. Idealan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 100000 evra do 50 m2 dvorište'
109.900 €
106.000 €
104.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1. 0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom od najtraženijih delova Beograda kada je reč o ugostiteljstvu i urbanim investicijama. Stan površine 37m² pruža takođe i idealnu priliku za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČAN 2,5 stan na prvom spratu u porodično stambenoj zgradi, sa dvorištem, u blizini Košutnjaka. Stan je u celosti renoviran, bez ikakvih ulaganja i odmah useljiv. Stan ima dve sobe, dve kuhinje, dnevni boravak sa trpezarijom, dva kupatila i veliki hodnik. U kupatilima i kuhinjama....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 105.000 €, 49,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u Zemunu Šilerova predstavlja idealnu priliku za one koji traže kvalitetan dom u mirnom, a odlično povezanom naselju Sava Kovačević. Ova nekretnina u novogradnji iz 2019. godine pruža vrhunski komfor na 49m², čineći je jednom od najatraktivnijih ponuda u ovom delu grada za sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116382, VPR/IV, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici u centru Žarkova. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ali je zapravo u visini prvog sprata. Velika terasa od 7m2....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 91.832 € na 96.934 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 96.934 €, 46,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 91.832 €
17.04.2026 - 96.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 106.000 €, 45,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 107.000 €, 41,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Žarkova, u prizemlju stambene zgrade sa dvorištem, nalazi se komforan dvosoban stan od 41 m² koji je potpuno namešten i bez ikakvih dodatnih ulaganja. Svaki detalj je spreman za nove vlasnike, pa je useljenje moguće odmah. Praktičan raspored čini ga idealnim za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112688, PR/PR, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, ostava. STAN U DVORIŠTU Manji Dvosoban stan PO PREMWRU 30m2 uknjižen na 28 m2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 96.000 €, 40,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vaš miran kutak u Žarkovu – stan sa dvorištem i zelenilom. Predstavljamo Vam uknjižen i potpuno renoviran dvosoban stan u porodičnom i mirnom delu grada, na samo nekoliko koraka od škole, vrtića i prodavnica. Odlična je povezanost sa ostatkom grada, postoji i mogućnost parkiranja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 106.000 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u prizemlju sa odličnim rasporedom i velikom prednošću u vidu natkrivene terase i pripadajućeg dvorišta. Dnevni boravak je svetao i ima direktan izlaz na terasu, što prostoru daje osećaj otvorenosti. Spavaća soba je odvojena i komforna, sa dovoljno mesta za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan – Lux - 38m² + Dvorište 13m² - Autokomanda Stan je u suterenu, sa terasom dužine 6,5m i širine 2m ispred, pogled na ulicu Dobropoljska na ekstra lokaciji ispod Stadiona Partizana ka Autokomandi. Stan ima zasebnu spavaću sobu i komforno kupatilo sa tuš kabinom. Stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 93.600 €, 52,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112223, NPR/IV, terasa, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Ne može na kredit , samo za keš Svetao komforan stan , većinski renoviran , mala ulaganja (parket, delimično stolarija vrata ulazna) , renovirano kupatilo , zamenjeni pvc prozori , brzo useljiv , gleda....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 96.228 €, 36,45 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
15.02.2026 - 91.125 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 108.000 € na 106.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 106.000 €, 34,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 108.000 €
01.04.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan na odličnoj lokaciji, u Niškoj ulici, na nekoliko minuta od Bulevara kralja Aleksandra i Opštine Zvezdara. Uredna, održavana starogradnja, sa zidovima od pune cigle. Stan je dobre strukture, u izvornom stanju. Sa dvorišne strane u nivou zemlje, izlazi na lepo održavano dvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada u ponudi je stan sa jedne strane polusuteren,ukupno 90cm,a sa druge strane izlazak u dvorište. Stan je uknjizen,odmah useljiv. Za sredjivanje. Zgrada poseduje divno dvorište,oaza zelenila i mira. Pogodno za investiciju. Od prostorija poseduje:ulazni hodnik,toalet,kupatilo,kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.300 €, 31,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 97.000 €, 26,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan jednosoban stan od 26 m² na jednoj od najprestižnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar. Stan je uknjižen i odmah spreman za novog vlasnika. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom Odvojena spavaća soba Kupatilo Hodnik Prostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Karaburma/Mirijevo Ušuškan i prijatan ovaj dvosoban stan nudi savršen balans između privatnosti, tišine i zelenila, i blizine svi potrebnih gradskih sadržaja. Smešten u prizemlju porodične stambene zgrade (Pr+3), sa pripadajućim dvorištem, idealan je izbor za one....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju uknjižena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija – šarmantni Vračar, u tihoj i prijatnoj Cerskoj ulici. Izuzetna pozicija, na svega nekoliko minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace, u mirnom okruženju, a nadomak svih važnih sadržaja. Garsonjera se prodaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan, uknjižen na 23m2 korisne površine, u Cerskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Stan je kompletno namešten i sređen, bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u prizemlju stambenog objekta sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje....