• GoHome Professional
stan u beogradu 1.sprat 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u beogradu 1.sprat 50 m2 Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu 1.sprat 50 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stan u beogradu 1.sprat 50 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 3.858 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosečna cena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 159.000 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Galenika, Zemun (Ulica Emilije Jakšić) - Idealna prilika za kupovinu kompletno renoviranog stana na odličnoj lokaciji. Ključne Prednosti Stana: - Dvosoban stan, uknjiženih 42m2 + dve terase po 4m2(ukupno50 m²). - Prvi sprat od ukupno dva, idealno za komforan život. - Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dr.Nika Miljani��a, 1/4, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-51m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Prodaje se dvosoban stan na najlep��oj lokaciji na Karaburmi, u ulici Dr. Nika Miljani��a, na prvom spratu odli��no odr��avane zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Marijane Gregoran, 1/5, ta, uknj.-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-43.00m2, Odli��an 1.5 stan u funkciji 2.0, na pravom prvom spratu. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije, bez prolaznih soba, dvostran, svetao, u korektnom stanju. Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 1.sprat 50 m2 zadnjih 14 dana'
75.000 €
181.560 €
235.000 €
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 199.000 € na 197.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 197.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bra��e Grim, 1/5,-Stvarna povr��ina-50m2 , ugovorna povr��ina-47.00m2, Odli��an dvosoban stan na prvom spratu sa liftom, prazan i odmah useljiv. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije. Centralno grejanje je do vrata. Agencijska provizija koju pla��a kupac pri kupovini ove nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 234.000 €, 52,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma lep i funkcionalan 1.5-soban stan na odličnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao investicija. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade od 6 spratova sa liftom, što pruža dodatni komfor i praktičnost u svakodnevnom životu. Ukupna površina stana iznosi 52 m, dok....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Vidikovački venac 1.5, 48m2 (pripojena lođa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se svetao i moderno uređen stan na prvom spratu uredne i dobro održavane zgrade od crvene fasadne cigle. Kompletno je renoviran, odmah useljiv, sa prijatnom atmosferon....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji u Bloku 72, u ulici Mileve Marić Ajnštajn, dvoiposoban stan ukupne površine 53 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i gleda na ulicu. Po strukturi se sastoji od: • prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U prilici smo da Vam ponuidmo stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika, u zgradi starije gradnje, koja je u odličnom i održavanom stanju. Stan se nalazi na prvom spratu i po strukturi je jednosoban, sastoji se od:ulaznog hodnika, odvojene kuhinje, kupatila, velike dnevne prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.000 €, 53,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam najpopularniji stan za rentiranje u kompleksu Beograd na vodi.. Nalazi se u zgradi Sole, gleda na Geleriju, pozicinoran tako da je idealan za rentiranje stan na dan, kao i za poslovni prostor jer je na prvom spratu. Prodaje se potpuno opremljen tako da budući vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo unikatnu priliku, 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara, odmah kod Kalenić pijace-Mutapova ulica. Nalazi se na 1. spratu/4. Uknjižen je, 46 m2. Fantastična prilika kako za život tako i kao investiija. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mutapova, Beograd, Srbija ; Vračar, Kalenić, Mutapova, 46m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mutapova, 1/3, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-46m2 , ugovorna povr��ina-46.00m2, Mutapova, odli��na investicija Na prodaju dvosoban polusalonac u Mutapovoj ulici, nadomak Kaleni�� pijace. Nalazi se u dobro odr��avanoj zgradi sa 4 ulaza. Stan se nalazi na prvom spratu od tri. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mar��ala Birjuzova, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji tra��e moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogu��ava brz pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Hram, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i Kalenic pijace.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 54,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan koji nije samo adresa, ve�� mesto gde se stvaraju uspomene. Sme��ten u srcu Le��tana(5 minuta do autoputa), ovaj stan od 54 m2 na prvom spratu nudi toplinu koju samo pravi porodi��ni kutak mo��e da pru��i. Zamislite jutarnju kafu na terasi, dok kroz prozor posmatrate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 149.000 €, 54,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stevana Opačića, 1/6, cg,-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se komforan, uknjižen jednoiposoban stan površine 54 m2, smešten na idealnom prvom spratu održavane stambene zgrade. Stan je smešten u srcu Miljakovca 2, u okruženju poznatom po miru, tišini i obilju....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mali ušuškan salonac u centru grada na savršenoj poziciji, sve dostupno za ugodan gradski život, ili investiciju. Prostorije: ulazni deo, velika dnevna soba, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, podrum! Odlična povezanost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>