• GoHome Professional
stan u Beogradu 120 000 evra parking pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u Beogradu 120 000 evra parking pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u Beogradu 120 000 evra parking pala cena do 2700 eura/m2

  • Za upit "stan u beogradu 120000 evra parking pala cena do 2700 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.163 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.01.2026 - 130.000 €
13.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.500 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 123.500 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 130.000 €
11.02.2026 - 123.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u jednoj od najfrekventnijih ulica, u neposrednoj blizini svih neophodnih sadržaja za život prodaje se izuzetan trosoban stan sa velikim, svetlim open space sa kuhinjom i izlaskom na terasu, dve spavaće sobe, prostranim kupatilom. Grejanje je etažno na radijatore....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 130.000 €
03.10.2025 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 7A (Institut za majku i dete) - Radoja Dakića 1. 0, 47m2 (terasa 9m2), 6/6, grejanje: norveški radijatori i klima, telefon, interfon, podrum, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednosoban stan na šestom spratu zgrade bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u beogradu 120000 evra parking pala cena do 2700 eura/m2'
120.000 €
120.000 €
130.000 €
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.01.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Radoja Dakića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 1 Godina izgradnje: 1956 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.700 € na 114.500 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 114.500 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.700 €
07.05.2026 - 114.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan na Karaburmi. Stan je po strukturi jednosoban sa zasebnom trpezarijom i kuhinjom. Stan se sastoji od ukupno 45m2 od kojih je 33m2 uknjižene kvadrature + 12m2 terase. Stan se nalaz na 1. spratu u zgradi od 5. spratova bez lifta. Struktura:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>