• GoHome Professional
stan barem 50 m2 zadnjih 7 dana podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan barem 50 m2 zadnjih 7 dana podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 zadnjih 7 dana podrum

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 7 dana podrum" pronađeno 107 nekretnina - prosečna cena 3.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • novogradnja
    • useljiv
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 101.000 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u mirnom delu Batajnice. Kompletno renoviran stan (nove elektro i vodovodne instalacije), nova PVC stolarija. Stan 49 kvm korisne površine, lođa 5 kvm, terasa 2 kvm. Grejanje na Inverter klimu, TA peć ili na čvrsto gorivo (nova nekorišćena peć). Prostorije: Hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 238.500 €, 57,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 57m2( terasa 4m2), CG, IV/VII, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižena građevinska površina 57m2. U ponudi stan na izuzetnoj lokaciji, na granici između Zemuna i Novog Beograda, par minuta od Zemunskog keja. U neposrednoj blizini se nalazi vrtić, škola, market kao i pregršt....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan barem 50 m2 zadnjih 7 dana podrum'
234.000 €
234.000 €
49.000 €
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2. 0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 149.000 €, 50,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaje se dvosoban stan u Zemunu, u ulici Marije Bursać, na drugom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta (starogradnja). Stan ima površinu od 50 m2 i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i malu terasu. Uz stan ide i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 205.000 €, 50,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Prote Mateje Soba: 2 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 50m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V,lift, telefon, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza. Idealan za život, kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Stojana Matića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 168.500 €, 51,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na traženoj lokaciji u Paviljonima, u ulici Džona Kenedija, u ponudi je dvosoban stan, uknjižen 51 m2, a stvarne površine 60 m2 sa tri terase. Stan je svetao, dvostrano orjentisan i komforan, funkcionalnog rasporeda - iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Na zapadnoj strani su: kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 149.000 €, 51,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kursulina Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Bulevar Vudroa Vilsona Sprat: 10 Spratnost: 17 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 49,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen jednoiposoban stan na drugom spratu devetospratne zgrade sa CG, liftom, interfonom, toplom vodom... 48m2 grejne površine + 4m2 terasa. Ima pripadajući podrum i zajedničku prostoriju na spratu. Odmah useljiv. Agencijska provizija 2% Mike Alasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 203.000 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Blok 28, Bulevar Milutina Milankovića, uknjižen, dvosoban stan od 58m2. Na dvanaestom je spratu od šesnaest,u zgradi sa dva lifta i centralnim grejanjem. Svuda u stanu postavljena PVC stolarija, i zamenjena ulazna vrata. Poseduje pripadajući podrum. Južno je orijentisan i izrazito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Darinke Radović Sprat: 2 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 142.000 €, 60,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan je dvostrano orijentisan, što omogućava dosta prirodne svetlosti tokom celog dana i odličnu provetrenost prostora. Korisna površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 169.900 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Stan na poslednjem spratu u ulici General Ždanova, preko puta Instituta za majku i dete. Stan je uknjižen u izvornom stanju, ali ima savršenu mogućnost za lepu adaptaciju. Ima veliku terasu koju koristi sa još jednim stanom, nezavisnu od stambenog prostora. Uz stan i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 68.000 €, 61,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Besni fok2.0, 61m2, 2/3, lođa, grejanje na struju Na prodaju dvosoban stan u naselju Besni Fok, idealan za miran porodičan život ili kao investicija. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade kvalitetne gradnje, što garantuje dugotrajnost i dobru izolaciju. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5,cg, delimično renoviran, 8/22, tri lifta, podrum, dva mokra čvora, tri terase. Prodaje se uknjižen stan u Banijskoj ulici. Mereno ima 73m2. Stavljena je pvc stolarija i kupatila su renovirana. Izvorno je 2.5, a prepravljen je u 3.5. Zgrada ima 3 nova lifta. U blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan na Banovom brdu, 62 m2 sa terasom, na petom spratu od 6.spratova, bez lifta,cg grejanje, podrum,ostava, interfon, internet, klima. Raspored prostorija : Ulazno predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, terasa. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 185.000 €, 48,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan, smešten u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, u ulici Dušana Vukasovića (Blok 61). Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa ukupno četiri sprata, što ga čini idealnim izborom kako za porodice, tako i za starije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predivan porodičan stan od 64 m2 u mirnom delu Stare Rakovice. Stan je dvostrano orijentisan sa dve terase i predivnim pogledom ka Avali. Izuzetno je svetao, okružen zelenilom i potpuno zaštićen od eventualne buke. Nalazi se u blizini više autobuskih linija, železničke stanice (BEO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Dušana Vukasovića 2. 5, 64m2 (dve terase 4m2), 3/4, CG, interfon, podrum, parking U ponudi dvostrano orijentisan, svetao, dvoiposoban stan u zgradi novije gradnje iz 2002. godine. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Interfon Podrum Patrisa Lumumbe Soba: 3.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo funkcionalan dvosoban stan na Julinom Brdu, u ulici Poručnika Spasića i Mašere. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, špajza i zastakljene terase. Nekretnina je u izvornom stanju i zahteva određena ulaganja, ali pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom i izlazom na lođu, veće i manje spavaće sobe , kupatila i wc-a a oni su odvojeni. Stan je u lepo održavanom ulazu i zgradi sa dva lifta-manji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.999 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojne zgrade. Veoma svetao stan. Odličan raspored prostorija, dobro iskorišćen prostor. Hodnik sa ugrađenim plakarima. Ulaz održavan, oba lifta u funkciji. Podrum. Prodaje se i garaža 12m2. Merena površina 66m2. Prostorije: dnevna soba, kuhinja dvostrana, trpezarija, lođa, wc, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 319.000 €, 65,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Strahinjića Bana Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.600 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan od 65 m² u Novom Sadu, u naselju Sajmište, u mirnoj ulici Dr. Đorđa Joanovića 3, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Nove Detelinare. Stan se nalazi na 8. spratu u zgradi sa liftom, u starijoj gradnji, i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i logičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj ulici na Crvenom krstu, nalazi se veoma funkcionalan 2.5 - soban stan, dvostrano je orjentisan, uknjižen na prodavca i na punu kvadraturu od 66 kvm. Iz komfornog ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, manju spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kanalizacija Interfon Podrum Branka Krsmanovića Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 103)

<< <1 2 3> >>