• GoHome Professional
stan barem 50 m2 do 230000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • stan barem 50 m2 do 230000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 do 230000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan barem 50 m2 do 230000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 750 nekretnina - prosečna cena 2.595 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom i garderoberom. Stan je sređivan pre tri godine za "sebe" i vodilo se računa o svakom detalju, bukvalno u stanu nema šta da se radi. U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.200 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana na odličnoj lokaciji – Cvećkova pijaca Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Cvećkove pijace! Ovaj svetao i prostran stan od 71 m² nalazi se na petom spratu zgrade i nudi prelep pogled na ceo grad. Idealna prilika za porodicu koja želi udoban život....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 197.000 €, 111,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Bele vode, ul. braće Vučković, stan sam na spratu dvostrano orjentisan 111 m2, funkcionalan raspored, veliki dnevni boravak, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, velika kuhinja sa trepezarijskim delom, 2 lepe terase i galerija sa komfornom spavaćom sobom. Kompletno renoviran, namešten i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini keja, Riblje pijace, Dunavskog parka, škola, vrtića i na samo nekoliko minuta hoda do pešačke zone, a opet dovoljno udaljen od gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Vojvode Micka Krstića, Beograd, Srbija ; Palilula,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 64 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 6 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 195.000 €, 64,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve spavaće sobe Šesti sprat iznad stana je potkrovlje. Najmanja kosina 2,05m pun beton , .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Lider prodaje troiposoban dupleks stan 77m22, na Grbavici, Miše Dimitrijevića, početak ulice bliže Braće Ribnikara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi, na V spratu sa liftom. Stan se sastoji od, donji nivo: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Murmanska Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2008 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Bačka Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 2 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132322, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban, namešten stan.Na traženoj lokaciji Bulevaru patrijarha Pavla.Stan poseduje dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu. Podrumski prostor,biciklana. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 236.000 €, 77,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130250, V/V. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve spavace sobe, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, trpezarije i kuhinje. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.650 €, 64,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN JAKO LEPOG RAASPOREDA. U SVE PROSTORIJE SE ULAZI IZ DVORISTA. IDEALAN ZA PORODICU. DNEVNA SOBA, DVE SPAVACE SOBE, HODNIK, POSEBNO WC, POSEBNO KUPATILO. KUHINJA FIZICKI ODVOJENA I DVE TERASE POGLEDOM NA DVORISTE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA SVE STANARE.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U Bloku 63 na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immocentra, prodaje se dvosoban, funkcionalan stan ( iz predsoblja se ulazi u sve prostorije ). Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao. Zgrada održavana, puno zelenila. Uknjižen na 53m2 korisne površine + lođa i terasa (zastakljena).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 58,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prodaji je funkcionalan, svetao i odlično organizovan dvosoban stan, uknjižen na 53 m² (terasa i lođa nisu uračunate u kvadraturu), smešten u urednoj i održavanoj zgradi nadomak Immo centra. Stan se sastoji od: prostrane dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 62,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Telep, Novi Sad – moderan porodičan stan u mirnoj ulici Na prodaju prelep, moderan stan u novogradnji na Telepu, smešten u mirnoj i tihoj ulici koja pruža idealan balans između urbanog života i porodičnog mira. Ovaj svetao i funkcionalan stan površine 60 m² nalazi se na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Glasinacka Sprat: 7 Spratnost: 11 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 191.000 €, 58,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, klima, odmah useljiv, delimicno renoviran, namesten, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 52 m2 korisne povrsine, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.500 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvoiposobnog stana na lokaciji idealnoj za porodično stanovanje. Nalazi se u najlepšem delu Novog Naselja, sa puno zelenila ispred zgrade. Dvostrano orjentisan, spavaće sobe gledaju ka dvorištu, dnevni boravak ka ulici. Stan se sastoji od svetlog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Renoviran dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji na Banovom brdu. Sastoji se od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kuhinje, hodnika, kupatila i 2 terase. Kompletno je renoviran pre 5 godina i veoma lepo održavan. Grejanje je na inverter klima uredjaj i samim tim su računi veoma niski.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Živka Davidovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1960 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran.Nisu potrebna ulaganja.Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Miloš VelikiPogodan za život, a i kao dobra investicija. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 188.700 €, 59,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

**EKSKLUZIVNA PRODAJA – LUKSUZAN PORODIČNI STAN NA BANOVOM BRDU** U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Banovom Brdu. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, praktičnog rasporeda i odlične lokacije, savršena kako za porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.700 €, 96,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju Novi Sad – fantastičan četvorosoban dupleks stan od 96m² prodaje se na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope, u blizini hotela Šeraton. Nekretnina se nalazi u ulici Polgar Andraša, na trećem spratu kvalitetno građene stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju na Trećem spratu zgrade, ulične orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 237.000 €, 77,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižen na 77 kvm plus terasa od 2 kvm. Stan je svetao, uredan i održavan, funkcionalnog rasporeda iz hodnika se ide u sve prostorije. Spavaći blok odvojen. Zamenjena PVC stolarija. Grejanje je centralno sa protočnom toplom vodom. Zgrada od fasadne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 237.000 €, 78,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet. Stanu pripada i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 187.000 €, 48,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vidikovački venac Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.920 €, 59,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, Ada mall, 2.5s, 59,34 m, nov, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju). Struktura stana: - Prostran i svetao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>