• GoHome Professional
stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan barem 50 m2 Zadnjih 14 dana interfon

  • Za upit "stan barem 50 m2 zadnjih 14 dana interfon" pronađeno 287 nekretnina - prosečna cena 3.313 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 370.000 €, 120,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Slavonskih brigada Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 430.000 €, 120,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450.000 €
10.05.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Šantićeva, 4/5, eg, uknjižen-Stvarna površina-104m2 , ugovorna površina-104.00m2, Na prodaju dupleks na odličnoj lokaciji na Dorćolu, u Šantićevoj ulici nadomak Bajlonijeve pijace. Dupleks se nalazi na 4.spratu i ulazi iz posebnog hodnika na čijim vratima je interfon. Spoljni zidovi....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.116 €, 121,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 370.000 €, 125,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Hadži Melentijeva Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 505.000 €, 132,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Krunska Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

4.0, 133,14m2, terasa, EG, 4/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 469.000 €, 133,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Đorđa Stanojevića Sprat: 12 Spratnost: 12 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dr Nika Miljanića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 799.000 €, 140,00 m2 cca 5710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 65 (West 65) - Tadije Sondermajera 5.0, 140m2 (terasa 16m2), 19/22, CG, tri lifta, telefon, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan, kompletno opremljen petosoban stan, na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Novom Beogradu. Moderan enterijer i sjajan raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 460.000 €, 147,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Golf Naselje - Tuniska 4.0, 147m2 (terasa 9m2), 2/3, EG, ostava, video nadzor, klima, telefon, interfon. Komforan stan u luksuznoj zgradi, u blizini Košutnjaka. Stan je četvorostrano orijentisan, svetao i prostire se na celom spratu. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Sokolska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 8 Spratnost: 8 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 710.000 €, 229,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 7 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 625.000 €, 175,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor. Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 500.000 €, 165,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Budimska Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Podrum Primućura Žarka Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 960.000 €, 152,00 m2 cca 6320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vardarska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 665.000 €, 160,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Kanalizacija Interfon Stojana Protića Sprat: 6 Spratnost: 6 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Vojvodica Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 600.000 €, 156,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Kosovska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 5 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 769.990 €, 232,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 5.0, 232m2, terasa, 5/5, podno grejanje, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan penthouse na Banovom brdu u novogradnji na petom spratu. Stan se sastoji od četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Miloja Đaka Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 765.000 €, 224,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Cara Uroša Soba: 6 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 177,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Bele vode - Primućura Žarka 5.0, 177m2 (tri terase 14m2), I+PTK, EG/gas, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi dupleks u mirnoj ulici, u naselju Bele vode. Stan se nalazi u porodičnoj zgradi koja je podeljena po vertikali i horizontali na četiri stana. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 399.000 €, 172,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 264.742 €, 171,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina. Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 760.000 €, 174,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno dizajniran penthouse, u mirnoj ulici sa puno zelenila. Stan je na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 268,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Skojevsko naselje, Luke Vojvodica, 5.0, 268 m2 sa 2 terase, II od II sprata, dupleks, cg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 138 m2, dva natkrivena parking mesta u ceni stana, novija zgrada....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-287 (od ukupno 287)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>