• GoHome Professional
stan 4.sprat najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan 4.sprat najnovije opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan 4.sprat najnovije opremljen

  • Za upit "stan 4.sprat najnovije opremljen" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep i prostran stan za prodaju - Živka Davidovića, Zvezdara, 133 m2, 279.000 EURNa prodaju je luksuzno sređen i potpuno namešten trosoban stan površine 133 m2, smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na Zvezdari, u ulici Živka Davidovića, u mirnom kraju u blizini Cvetkove pijace.Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 52,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu- GRBAVICA! Centar svih zbivanja. Odlčno opremljen, delimično radjen jednoiposoban stan na Grbavici! Raspored je funkcionalan, iz hodnika u sve prostorije. Komforan i jako svetao dnevni boravak sa mestom za trpezarijski sto,....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 174.000 €, 174,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po visokim standardima. Stan ima 174m2, nalazi se na 4. spratu, novoigrađene zgrade (zgrada ima lift). Veoma komforan stan, idealan za višečlanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 200.000 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo vam kompletno nov trosoban stan, modernog arhitektonskig dizajna na Crvenom Krstu. Nalazi se na četvrtom spratu novoizgradjene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Stan poseduje 61 kvadratni metar sa dve velike terase, delimično natkrivene, u celosti popločane i ograđene. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 237.000 €, 82,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan, svetao i funkcionalan porodičan stan površine 82m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Telep, Bulevar Patrijarha Pavla. Stan je dvoiposobne strukture sa odlično organizovanim rasporedom koji jasno razdvaja dnevni i spavaći deo, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 285.000 €, 139,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran i svetao duplex stan, površine 139 m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad. Karakteristike stana: • Površina: 139 m² • Spratnost: Četvrti sprat (dvospratni stan), bez niskih i velikih kosina –....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 205.000 €, 86,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2023.,

www.gsigma.rs

Nov luksuzan trosoban stan u naselju 4.juli. Komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i velika prostrana terasa. Stan je luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Na podovima španska keramika A klase, podno CG grejanje (toplotne....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.000 € na 385.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 382.000 €
16.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen stan – Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je površine 81m2, smešten je na 4. spratu zgrade BW Aurora, u neposrednoj blizini TC Galerija i Savskog šetališta. Potpuno je nov, nikada nije bio useljen i opremljen je modernim nameštajem i tehnikom u kuhinjskom delu.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 548.900 €
02.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
08.04.2026 - 451.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan 4.sprat opremljen (414)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>