• GoHome Professional
stan 4.sprat najnovije 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan 4.sprat najnovije 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan 4.sprat najnovije 50 m2

  • Za upit "stan 4.sprat najnovije 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 145.000 € na 165.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 145.000 €
01.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Učiteljskom naselju u mirnoj ulici punoj zelenila. U blizini autobuskog stajališta, marketa, škola, vrtića. Stan je očuvan ( stara gradnja ) sa novom pvc stolarijom na 4 spratu bez lifta. Ima podrum. Stan je uknjižen. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 159.900 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bežanija - Pere Segedinca; 50m2, 2.5, 4./4, eg na struju, klima, interfon, internet, podrum; U ponudi je dvostran (jug - zapad), kompletno renoviran dvoiposoban stan (spavaće sobe: veća 12m2, manja 8m2) na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta okružene zelenilom a....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 140.000 € na 139.000 € dana 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 50,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 145.000 €
08.03.2026 - 143.000 €
25.03.2026 - 139.000 €
29.03.2026 - 140.000 €
13.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ulaganja – odmah useljiv.Funkcionalan raspored, svetao i prijatan ambijent čine ga idealnim kako za udoban život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje. Lokacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 129.000 € na 122.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 132.200 €
11.02.2026 - 129.000 €
19.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 50 m2 (uknjižen), smešten na 4. spratu od ukupno 4, u mirnoj stambenoj zgradi. Stan je dobro organizovan i sastoji se od: Prostrane dneve sobe, odvojene spavaće sobe, posebne kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je etažno na gas,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

ovoljno! Prodaje se dvosoban stan površine 50 m2, na 4.spratu, kod Doma zdravlja. Stan je dostupan odmah. Zgrada ima obezbeđen besplatan parking, dečje igralište, zelenilo,park. Odlična investicija. Sve informacije na tel.065 2915233 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Kanarevom brdu . Površina stana je 50m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu , očuvane četvorospratnice. Struktura stana: hodnik, kuhinja, dnevno-trpezarijski deo, dve spavaće sobe, kupatilo. Stan ima i pripadajući podrum . Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.indomio.rs

41690, 063 547 298 Branka, Uknjižen KOMPLET RENOVIRAN dvosoban stan kod Železničke stanice. Odvojena kuhinja sa trpezarijom sa svojim prozorom, veliki dnevni boravak, velika spavaća soba. Stan gleda na Frušku goru. Četvrti sprat, zgrada je bez lifta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100608 CENA 200.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen KOMPLETNO RENOVIRAN I LUX OPREMLJEN dvosoban stan na Grbavici, u neposrednoj blizini Limanske pijace i Bulevara Oslobodjenja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 98.241 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Prozivka, prodaje se dvosoban stan u izgradnji površine 50.38m² na četvrtom spratu od ukupno šest u zgradi sa liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, pijace, vrtića i na svega 1o minuta hoda od centra grada. Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka....