• GoHome Professional
solis-nekretnine pala cena što veći do 50 m2 Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine pala cena što veći do 50 m2 Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine pala cena što veći do 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "solis-nekretnine pala cena što veći do 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 159.000 € na 155.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 159.000 €
21.03.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053557, NOVI SAD, BULEVAR, DVOIPOSOBAN, 55M2, SPRAT 4/7, KNEŽEV PARK Nudimo Vam nov, kvalitetan, dobro pozicioniran dvoiposoban stan, u stambenom kompleksu Knežev park. Odlično organizovan i maksimalno iskorišćen prostor. U blizine je okretnica gradskog autobusa. UKNJIŽENO....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 125.000 € na 119.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 119.000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2026 - 125.000 €
02.04.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054084 , NOVI SAD , SALAJKA , DVOIPOSOBAN, 55M2 ,… O glašavamo na prodaju prelep dvoiposoban stan na Sajlovu. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, dve spavaće sobe i terase. Ono što ovaj stan izdvaja od drugih jeste prelepa terasa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 152.000 € na 149.500 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.500 €, 55,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 152.000 €
25.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053407. NOVI SAD, NOVO NASELJE, DVOIPOSOBAN, 55M2 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 130.000 € na 127.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 122.000 €
14.03.2026 - 130.000 €
07.04.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 1051203 PRODAJA STANOVA NOVO NASELJE DVOIPOSOBAN STAN 55M2. Prodajemo stan na Novom naselju na trećem spratu .Stan je u solidnom stanju ima dnevni boravak sa kuhinjom iz kog se izlazi na terasu, I dve manje sobe.Hodnik je dovoljno velik da u njemu stoi veliki plakar.U zgradi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 85.000 € na 79.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 85.000 €
09.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;text-align:justify;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 173.000 €
05.05.2026 - 162.000 €
07.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054583, NOVI SAD, LIMAN IV, JEDNOIPOSOBAN STAN, 54m2. Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Limanu IV, u delu poznatom po planskoj i kavlitetnoj gradnji, u ponudi je jednoiposoban stan smešten na četvrtom spratu uredne i dobro održavane zgrade. Ive Andrića.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.000 € na 129.500 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.500 €, 54,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 132.000 €
05.05.2026 - 129.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053062…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN 54m2… NEKRETINA MOŽE DA SE KUPI PUTEM KREDITA ZA MLADE Komforan dvosoban stan u dve etaže Janka Čmelika.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 119.900 € na 115.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 125.000 €
08.01.2026 - 122.000 €
03.02.2026 - 119.900 €
10.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052747…PRODAJA STANOVA NOVI SAD, NEKRETNINE NOVI SAD, SALAJKA…ŠIRI CENTAR GRADA…54m2…TROIPOSOBAN STAN…PRAVA PRILIKA ZA VAS UKOLIKO TRAGATE ZA VIŠE SOBA U MANJOJ KVADRATURI Odlična prilika za kupovinu stana na odličnoj lokaciji, na Salajci, u Karađorđevoj ulici, u širem centru....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 140.000 € na 135.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 145.000 €
02.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054245…SAJMIŠTE, DVOSOBAN,54M2…., Na odličnoj lokaciji prodajemo komplet opremljen dvosoban stan.Dobro organizovan,lepog rasporeda. Kuhinja izdvojena. Više informacija uskoro. Pozovite za detaljnije informacije i razgledanje KONTAKT: Nikolina Rokvić, menadžer prodaje, licenca....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 125.000 €
28.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053399. NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 54M2 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • solis-nekretnine pala cena što veći do 50 m2 (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>