• GoHome Professional
solis-nekretnine pala cena što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • solis-nekretnine pala cena što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine pala cena što veći

  • Za upit "solis-nekretnine pala cena što veći" pronađeno 145 nekretnina - prosečna cena 2.599 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-23%

Promena cene sa 175.000 € na 135.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VRDNIK, 135.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 175.000 €
30.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072353, VRDNIK, VRDNIK, GRAĐEVINSKI PLAC, 650M2. Novo u ponudi! Oglašavamo prodaju građevinskog placa, veličine 650 m2, u Vrdniku - Front 19 m. - Dimenzija 19x34m. - Asfaltni prilaz - Struja, voda, gas, kanalizacija. - Dozvoljena gradnja P+1+Pk, zauzetost placa 50% Na placu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 110.000 € na 98.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRBAS, 98.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
20.01.2026 - 110.000 €
23.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004459, VRBAS, KUĆA Na prodaju porodična stambena prizemna kuća sa potkrovljem . Kuća je funkcionalno organizovana i pogodna za dve stambene jedinice, što ga čini idealnim za višečlanu porodicu .Kuća poseduje 5 soba, kuhinju, trpezariju kao i 2 toaleta., poslovni lokal od 25m2,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 197.000 € na 175.100 € dana 10.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 175.100 €
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 197.000 €
10.02.2026 - 175.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072204 Prodaja placa , Sremska Kamenica Nekretnine Novi Sad GRAĐEVINSKI PLAC 343 m² SREMSKA KAMENICA KOD INSTITUTA Ako ste dugo čekali manji plac za gradnju nedaleko od Instituta u Sremskoj Kamenici i od Novog Sada udaljen nekih 7 min vožnje, onda ste na pravoj adresi. Na....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 355.000 € na 310.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VRBAS, 310.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
26.07.2025 - 355.000 €
21.04.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> ŠIFRA: 6500422, VRBAS, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE - 19.24ha <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal;mso-hyphenate:auto"> <p class="MsoNormal"....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BUKOVAC, 65.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 75.000 €
03.03.2026 - 68.000 €
24.03.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004498…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, BUKOVAC, CENTAR BUKOVCA, PLAC 1.786m2...KUĆA U RUŠEVNOM STANJU ... .

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 150.000 € na 110.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 110.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 150.000 €
28.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA;30045000 PRODAJA KUĆA NOVI SAD SREMSKA KAMENICA PRODAJEMO kuću na samostalnom placu uknjiženih 46m2.Vlasnik je započeo dogradnju još dve sobe,hodnik I sprat I na tom je sve stalo zbog ne predviđenih okolnosti.Objekat se prodaje u viđenom stanju.Životni prostor je u funkciji....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 55.000 € na 45.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KULPIN, 45.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 55.000 €
30.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004441. KULPIN, CENTAR, KUĆA, 103m2. Oglašavamo prodaju dvosobne prizemne kuće u centru Kulpina sa dva pomoćna objekta površine 50m2 i 41m2. Kuća kao glavni objekat u dvorištu, sadrži hodnika, dnevnog boravaka, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ostave. Grejanje je na gas. Kuća....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 30.000 € na 27.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVA CRNJA, 27.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 30.000 €
17.02.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Predstavljamo vam prizemnu renoviranu kuću povr šine 150 m² , građenu čvrstom punom ciglom , smeštenu na izuzetno prostranom placu od čak 2.700 m² u srcu Nove Crnje . Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže jeftinu kuću u Vojvodini , mirno okruženje, velike površine....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.000 € na 120.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, RAKOVAC, 120.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072348, RAKOVAC, DIMENZIJE 32x32, PLAC, 984m2, GRAĐEVINSKI PLAC ZA IZGRADNJU PORODIČNE STAMBENE ZGRADE... .

 
 
 
 
-26%

Promena cene sa 95.000 € na 70.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DIVOŠ, 70.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 95.000 €
05.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004243, DIVOŠ, KUĆA, 70M2 + 11M2, NA PLACU 4927M2 Prodaje se imanje sa 400 sadnica raznog voća i vikendicom sa pratećim objektima. Na placu se takođe nalazi i druga, nova vikendica-dvoetažna kuća, koja je iznutra omalterisana, sa razvedenom strujom, vodom i kanalizacijom.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 106.000 € na 100.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 100.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 106.000 €
07.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 7072316, PLAC , BANSTOL , EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE, 5295M2 ,… Oglašavamo plac na Banstolu 500m od ruske crkve, Plac ima izlaz na Čortanovački put. U ulici postoje priključci za struju i za gas. Sastoji se od 3 parcele (7014/5,7014/4,7015/2) svaka ima izlaz na put i postoji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRDNIK, 105.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 110.000 €
05.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 3004016, VRDNIK, HOTEL TERMAL, MALA VIKEND KUĆA na PRELEPOM placu, punom VISOKIH ČETINARA . Vikendica je mala, starije gradnje, pa shodno tome, POENTA JE U PLACU, koji je prelep , pravougaonog oblika, savršen za GRADNJU NOVE KUĆE. Vikendica ima trofaznu struja i vodovod. Takođe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 82.000 € na 78.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 78.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 82.000 €
28.04.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

šIFRA: Oglas za prodaju vikendice na Kamenjaru 1, Novi Sad. Kamenjar 1.

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 350.000 € na 285.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 285.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 350.000 €
28.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004555. NOVI SAD, ADICE, KUĆA, 229 m2, plac 531 m2.. NOVO U PONUDI! Predstavljamo vam spratnu, porodičnu kuću, površine 229 m2, na placu veličine 531 m2, dimenzija 19x28 m. Kuća se sastoji od dva odvojena stana, sa posebnim ulazom. Donja etaža sadrži hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450.000 € na 392.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Salajka, 392.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 450.000 €
30.04.2026 - 392.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004443, NOVI SAD, SALAJKA, KUĆA, 351m2 . .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SREMSKI KARLOVCI, 30.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2026 - 35.000 €
07.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 7072312 , PLAC , BANSTOL , EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE, 859M2 ,… Oglašavamo plac na Banstolu 500m od ruske crkve, Plac ima izlaz na Čortanovački put. U ulici postoje priključci za struju i za gas. Dozvoljena je gradnja vikend kuće koja u osnovi maksimalno ima 85m2 Za više informacija....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 730.000 € na 600.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 600.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 730.000 €
07.05.2026 - 600.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:3004465, NOVI SAD ,VETERNIK Na prodaju tri kuće na placu od 816 m² – izlaz na novosadski put Prodaje se kompleks od tri kuće ukupne površine 508 m² , smešten na placu od 816 m² , sa direktnim izlazom na Novosadski put. Nekretnina ima odličnu poziciju uz glavnu saobraćajnicu....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 125.000 € na 97.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 97.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 150.000 €
19.02.2026 - 125.000 €
17.03.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 95.000 € na 75.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, Čortanovci, 75.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 95.000 €
24.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-145 (od ukupno 145)

<< <1 2 3 4> >>