• GoHome Professional
solis-nekretnine što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • solis-nekretnine što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - solis-nekretnine što jeftiniji

  • Za upit "solis-nekretnine što jeftiniji" pronađeno 1 848 nekretnina - prosečna cena 2.644 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • parking
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 7.000 €, 15,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000423, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. U pitanju je parking mesto na privatnom parkingu novogradnje . Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 900044, PETROVARADIN, PAKING MESTO 15M2 Prodaje se parking mesto u Petrovaradinu u dvorišnom delu zgrade. Okrugićeva.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Plac, Stari Ledinci, 9.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072278. LEDINCI, STARI LEDINCI, PLAC, 214m2. Oglašavamo prodaju poljoprivrednog zemljišta u građevinskom području, površine 214 m2, smešteno na odličnoj lokaciji u Starim Ledincima. Plac je pravilnog pravougaonog oblika, dimenzija 44 x 5 metara, i trenutno se vodi kao njiva....

 
 
 
  Plac, GAJDOBRA, 10.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 6500420, BAČKA PALANKA - GAJDOBRA, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE - 5250 m2 Oglašavamo prodaju poljoprivrednog zemljišta prve klase u Gajdobri. Za dodatne informacije pozovite: .

 
 
 
  Plac, NADALJ, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072240, SRBOBRAN, NADALJ, GRAĐEVINSKI PLAC U SELU! Poštovani klijenti, ova nekretnina PREDSTAVLJA ODLIČNU PONUDU. U prvoj varijanti, ulaganjem novca u ovaj građevinski plac, izbegavate DEVALVACIJU NOVCA koji vam stoji a u Drugoj varijanti obezbeđujete Sebi KVALITETAN ŽIVOT....

 
 
 
  Plac, BACKO GRADISTE, 12.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:7072109, BAČKO GRADIŠTE, MRTVA TISA, VIKENDICA 54m2 POŠTOVANI KLIJENTI, Prodaje se plac sa vikendicom ,na mrtvoj Tisi u drugom redu od vode. Na parceli se nalazi stara vikendica, površine 54m2, koja se dugo vremena ne koristi. Radi se o prelepom mestu za odmor, koji funcioniše....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 13.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072224, PLAC, ČORTANOVCI, BANSTOL 1272 M2 Na prodaju je građevinski plac od 1272 m2 na Banstolu, Čortanovci. Prilaz placu je tucanik, a u neposrednoj blizini placa su svi priključci. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović-Šević, master prodaje, licenca....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 14.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072222, PLAC, ČORTANOVCI, BANSTOL 1066 M2 Na prodaju je građevinski plac od 1066 m2 na Banstolu, Čortanovci. Prilaz placu je tucanik, a u neposrednoj blizini placa su svi priključci. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović-Šević, master prodaje, licenca....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 15.000 € na 14.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, Ledinci, 14.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 19.900 €
02.04.2026 - 15.000 €
21.04.2026 - 14.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072325, PLAC LEDINCI, 1383m2 Prodajemo povoljan plac pod voćem u lepom i mirnom delu Ledinaca. 9Km do promenade, ili 4Km do novog mosta u Sremskoj Kamenici. Na placu postoji i zidani objekat. Ograđeno, sa kolskim ulazom. Ima prilazni put, u koji je potrebno malo uložiti u....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 13.000 € na 15.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Telep, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.06.2025 - 12.000 €
11.12.2025 - 13.000 €
07.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000425. GARAŽNA MESTA. SEVERNI TELEP. 10-12 m2. .

 
 
 
  Plac, GRGUREVCI, 15.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072363, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE PLAC, FRUŠKA GORA, GRGUREVCI Oglašavamo na prodaju ravan plac pravilnog oblika na obroncima Fruške gore. Nalazi se u selu Grgurevci, 40km udaljenom od Novog Sada a 20ak od Rume i Sremske Mitrovice, i 7km od Bešenovačkog jezera.. Selo sadrži....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 16.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA; 7072345 PRODAJEMO PLAC 1008/m2 u ČORTANOVCIMA U VK NASELJU. Prodajemo plac u VK naselju u okruženju su vikendice.Plac je ravan sa frontom od 33m/2Na par desetina metara se nalazi bandera,struja. Plac je u drugom redu od puta”stari put za Beograd” Prilaz je letnji put .Plac....

 
 
 
  Plac, NADALJ, 16.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072239, SRBOBRAN, NADALJ, GRAĐEVINSKI PLAC U SELU! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 16.500 €, 15,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000440. NOVI SAD, PODBARA, GARAŽA, 15m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži u naselju Podbara u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Patrijarha Čarnojevića.

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 17.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004346, BAČKO GRADIŠTE, RUŠEVNA KUĆA, 111 + 70M2, NA PLACU POVRŠINE 1.081M2 Na magistralnom putu Novi Sad - Bečej, u mestu Bačko Gradište, prodaje se ruševna kuća na placu pravilnog oblika fronta 20m, i ukupne površine 1.081m2. Uknjižena površina objekata na placu je 181m2.....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 15.000 € na 18.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, Čortanovci, 18.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 15.000 €
10.03.2026 - 18.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072220, PLAC, ČORTANOVCI, BANSTOL 1019 M2 Na prodaju je građevinski plac od 1019 m2 na Banstolu, Čortanovci. Prilaz placu je tucanik, a u neposrednoj blizini placa su svi priključci. Za više informacija pozovite. KONTAKT: Nevena Milovanović-Šević, master prodaje, licenca....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 19.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 6500490, BANSTOL, DOBRILOVAC, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE, 27 ARI.. Nudimo Vam zemljište/plac ma Banstolu, potez Dobrilovac. Blizu glavnog puta Novi Sad-Inđija. Deo puta je tucanik. Plac je pogodan za zasad voća, vinove loze. Plac je širine oko 17m. Moguća je izgradnja vinogradarske....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 6500455 … BEŠENOVO PRNJAVOR, POLJOPRIVREDNI PLAC 1600m2 … .

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 3004543, GOSPOĐINCI, KUĆA NA PLACU POVRŠINE 17ARI... Nudimo Vam kuću na placu 17ari, fronta 25m u selu Gospođinci, na 30km i pola sata vožnje od Novog Sada UKNJIŽENA NEKRETNINA, BEZ TERETA!! Pozovite me za sve dodatne informacije. Želimo Vam srećnu kupovinu!! Čuruška.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 21.000 € na 20.500 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DJURDJEVO, 20.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2025 - 21.000 €
31.03.2026 - 20.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072232, ĐURĐEVO. PLAC, 1120m2 Nikole Tesle.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 21.000 € na 20.500 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DJURDJEVO, 20.500 €
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2025 - 21.000 €
31.03.2026 - 20.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072233, ĐURĐEVO. PLAC, 1132m2 Nikole Tesle.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 21.000 €, 17,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000421, PETROVARADIN, GARAŽA 17,46M2 Prodaje se nova dvorišna garaža u Petrovaradinu . Nalazi se u centru grada i idealna je za parkiranje automobila, odlaganje stvari, ili možda poslovne potrebe. Okrugićeva.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000422, PETROVARADIN, GARAŽA 17.38M2 Prodaje se nova dvorišna garaža u Petrovaradinu na dobrom mestu. Okrugićeva.

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 21.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072254. ČORTANOVCI, BELI BREG, PLAC, 1025m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog, građevinskog placa na lokaciji Beli breg u Čortanovcima, u mirnom delu naselja, pogodnom za izgradnju porodične kuće ili vikend-objekta. Parcela je pravilnog oblika i ima obezbeđen pristup sa puta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 22.000 €, 11,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081268. NOVI SAD, CENTAR, LOKAL, 11 m2. Novo u ponudi! Na prodaju lokal veličine 11 m2, centar grada, pešačka zona, u pasažu. Sastoji se od jedne prostorije, kancelarijskog tipa. Za više informacija ili prezentaciju, molim vas pozovite kontakt. KONTAKT: Katarina Mutabdžija,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 14,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000446.. TELEP - JUŽNI, GARAŽNO MESTO 14M2.. Na prodaju uknjiženo garažno mesto u suterenu nove zgrade na Telepu. Za više informacija pozovite KONTAKT: Marina Filagić, direktor prodaje, licenca broj: 4289,tel: +381641369092 (Solis nekretnine, Novi Sad, upisan u Registar....

 
 
 
  Garaža, MAJUR, 23.000 €, 24,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000445…EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PETROVARADIN, RAČKOG, 24m2…KLJUČ JE NA RASPOLAGANJU. Predstavljam vam odličnu garažu u Petrovaradinu, u ulici Račkog, u novoj zgradi. Račkog.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 23.100 €, 33,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081335 NOVI SAD, LOKAL, 33m2, BULEVAR. Izdaje se ulični prostor na odličnoj lokaciji blizu Bulevara oslobođenja. Prostor je pogodan za različite delatnosti, uključujući agencije za nekretnine, kancelariju, salon ili uslužne delatnosti. Lokal se nalazi na frekventnoj lokaciji....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000454....Prodaja garažnih mesta Novi Sad, Valentina Vodnika. Na prodaju garažna mesta u suterenu zgrade. Za više informacija nmazovite naznačen kontakt. Valentina Vodnika.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.000 €, 17,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000447, PETROVARADIN, ŠIRI CENTAR, OBDANIŠTE, PRERADOVIĆEVA! HITNA PRODAJA! ODMAH USELJIVA NOVA GARAŽA, POVRŠINE 17M2. Odlična za sve tipove automobila. Ima struju, rolo vrata na daljinsko uprvljanje. GRATIS, DODATNO PARKING MESTO ispred garaže!! ZA SVE INFORMACIJE i DOGOVOR....

 
 
 
  Plac, LEŽIMIR, 24.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:7072319. PLAC, 1000m2, LEŽIMIR. Ležimir.

 
 
 
  Plac, TITEL, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA ;7072354 TITEL PLAC TITELSKI BREG PLAC 3738M2 NA PRODAJU PLAC NA TITELSKOM BREGU SA POGLEDOM NA TISU .!!! Prodaje se plac na atraktivnoj lokaciji na domak Titelskog brega sa direktnim pogledom na Tisu.Parcela se nalazi u mirnom I prirodnom okruženju idealnom za izgradnju vikendice....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Kuća u Tomaševcu - 31km od Zrenjanina Žarka Zrenjanina.

 
 
 
  Plac, TURIJA, 25.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA 6500502 - TURIJA - 15.867 m² (1,58 hektara) - njiva 1. i 2. klase Ekskluzivno posredovanje U ataru sela Turija, uz asvaltni put, prodajemo parcelu br. 1918/11 KO Turija, površine 15.867 m² Parcela svojim prednjim delom izlazi na asvaltni put, a zadnjim delom na obalu reke Krivaje.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 12,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

09.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000456, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PRODAJA GARAŽA NOVI SAD, GARAŽA NA GRBAVICI, GRBAVCIA, GOGOLJEVA ULICA, GARAŽA SA ROLO VRATIMA, 12m2, ODLIČNA INVESTICIJA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Retako u ponudi, uknjižena garaža na Grbavici, u Gogoljevoj ulici. Gogoljeva.

 
 
 
  Plac, BACKO GRADISTE, 26.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :7072306. BAČKO GRADIŠTE, BISERNO OSTRVO, PLAC, 1400m2. U ponudi je prostran plac površine 1.400 m² u vikend zoni naselja Bačko Gradište , idealan za izgradnju vikendice, kuće za odmor ili kao investicija. Plac se nalazi u mirnom okruženju, savršenom za beg od gradske gužve....

 
 
 
  Plac, CEREVIC, 26.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

.

 
 
 
  Plac, RAKOVAC, 26.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072120, RAKOVAC, DUMBOVO, PLAC, 744M2 Predstavljamo vam građevinski plac, ravan, pravilnog oblika, sa pogledom na grad sa jedne strane, a sa druge strane na obronke Fruške Gore. Prilaz placu je sa asfaltnog puta, sa koga se prelazi na zemljani put, kojim se do placa ide....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 26.500 €, 15,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000439, NOVI SAD, SALAJKA, GARAŽNO MESTO 15M2! Poštovani klijenti, pruža VAM se mogućnost da obezbedite sebi uknjiženo PARKING MESTO površine 15m2 u SUTERENU nove zgrade na SALAJCI. Odličan je prilaz sa ulice, rampa je široka, pa je mogućnost manevrisanja kolima, odlična.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 30.000 € na 27.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVA CRNJA, 27.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 30.000 €
17.02.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Predstavljamo vam prizemnu renoviranu kuću povr šine 150 m² , građenu čvrstom punom ciglom , smeštenu na izuzetno prostranom placu od čak 2.700 m² u srcu Nove Crnje . Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za sve koji traže jeftinu kuću u Vojvodini , mirno okruženje, velike površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 779)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>