• GoHome Professional
prizemlje pala cena parking 50 m2 što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje pala cena parking 50 m2 što manji Zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje pala cena parking 50 m2 što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "prizemlje pala cena parking 50 m2 što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.740 € na 141.680 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 141.680 €, 46,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 146.740 €
12.05.2026 - 141.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054309, SALAJKA, DVOSOBAN STAN, 46m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.000 € na 147.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 152.000 €
13.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129916, VII/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Na prodaju odličan dvosoban stan 49m2 u Kornelija Stankovića ulici. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Renoviran. U dvorištu zgrade ima parking za stanare zgrade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 155.000 € na 151.400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 155.000 €
13.05.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaja svetlog dvosobnog stana – Nova Detelinara, Novi Sad (49 m²) Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 49 m², koji je nedavno renoviran i spreman za useljenje. Stan odlikuje veoma funkcionalan raspored – poseduje dve odvojene sobe i kuhinju, što ga čini praktičnim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena parking 50 m2 što manji zadnjih 7 dana (12)
  • prizemlje parking 50 m2 što manji zadnjih 7 dana (15)
  • prizemlje pala cena 50 m2 što manji zadnjih 7 dana (5)
  • prizemlje pala cena parking što manji zadnjih 7 dana (19)
  • prizemlje pala cena parking 50 m2 što manji (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>