• GoHome Professional
prizemlje do 220000 eura parking najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • prizemlje do 220000 eura parking najnovije 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - prizemlje do 220000 eura parking najnovije 60 m2

  • Za upit "prizemlje do 220000 eura parking najnovije 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

2.0 Batajnica, Svetog Serafima Sarovskog, 60m2(L), VPR,/4 CG. Komforan i funkcionalan dvosoban stan, klasičnog rasporeda, jako adaptibilan, u mirnom kraju, okruženje puno zelenila. Zgrade od fasadne cigle, kvalitetno sagrađene. Stalno raspoloživ i komotan parking prostor oko zgrade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična prilika u novogradnji – useljenje već u maju 2026. Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u prizemlju nove zgrade, na atraktivnoj lokaciji koja garantuje dugoročnu vrednost. Savršen izbor za porodični život ili sigurnu investiciju. Parking mesto dostupno uz doplatu od 29.000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Matice srpske 2. 5, 64m2 (terasa 17m2), EG, PR/5 Svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od komotnog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve sobe, velike natkrivene terase (pod terase obložen pločicama i prekriven vodootpornim itisonom),....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retkost na tržištu — nov 2.0 uknjižen stan u zoni Sunnyville U ponudi je nov, uknjižen, trostrano orijentisan, funkcionalan i izuzetno kvalitetno građen dvosoban stan sa terasom površine 60m². Nalazi se se na visokom prizemlju male stambene zgrade u kojoj postoji samo 5 stanova. Zgrada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je lep, izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom delu Višnjička Banja, smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje. Stan ima 60m², po strukturi je dvoiposoban i odlikuje se odličnim rasporedom. Sastoji se od prostranog i svetlog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • prizemlje do 220000 eura parking 60 m2 (582)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>