• GoHome Professional
povoljan stan 4.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan stan 4.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan stan 4.sprat pala cena

  • Za upit "povoljan stan 4.sprat pala cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.078 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 87000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 92.000 €
22.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 81m2(plus dve terase) u naselju 4.Juli (D3). Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je na odličnom mestu, u blizini marketa, piljara, mesara, apoteka, kafića, bazena, parka, dve osnovne škole, vrtića, Prostran, dvostarno orijentisan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.000 € na 59.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 63.000 €
20.03.2026 - 61.000 €
17.04.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 55m2 u širem centru grada. Stan se sastoji od hodnika, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom i terasom. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. PVC stolarija, podna obloga laminat, grejanje je kotao na struju, vodomer....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan stan 4.sprat pala cena'
45.000 €
45.000 €
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 149.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 149.500 €, 108,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.000 €
17.04.2026 - 149.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 55.900 € na 49.500 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.07.2025 - 59.000 €
15.08.2025 - 55.900 €
20.02.2026 - 49.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Zamislite da ušetate u stan gde ne morate da menjate ni sijalicu. Sve je već gotovo. Sve je novo. Sve miriše na "samo raspakuj kofere". U samom centru Ćuprije, na četvrtom spratu zgrade, čeka vas kompletno renoviran stan. Sve je urađeno – od instalacija, podova, zidova,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>