• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan renovirano barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan renovirano barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan renovirano barem 40 m2

  • Za upit "povoljan jednosoban stan renovirano barem 40 m2" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 912 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 918 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 47,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Mala Amerika - jednosoban stan površine 47m2 + 8m2 natkrivenog prolaza ka dvorištu u sklopu objekta. Trofazna struja, plin, kanalizacija, izolacija plafona, patos, renoviran, novo kupatilo, deo dvorišta, građeno od tvrdog materijala, uknjiženo 1/1. Na parceli postoji još jedan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan renovirano barem 40 m2'
50.000 €
50.000 €
Na upit
  Stan, UMKA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. Splav na prodaju, u centru Umke sa strujom i vodom i parking mestom. Ima dozvolu od kapetanije. Splav je u stanju kao sa slika. Sam objekat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednosoban stan 40m2 na Limanu 3 sa predivnim pogledom na Frusku goru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75656, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno namešten, u mirnom kraju sa dosta zelenila. Blizina marketa, autobuskih stanica,dve osnovne škole i tri vrtića,restoran KestenU neposrednoj blizini Immo centra .Troškovi režija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu 4. Sve što vam treba je u blizini. Namešten i renoviran. Naša preporuka. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam ponudimo jednosoban kompletno namešten stan u naselju Braće Jerković kod velikog Maxsija. Zgrada je dovoljno uvučena u parkove između zgrada naselja tako da je stan bez saobraćajne buke, a opet u neposrednoj blizini svog neophodnog sadražaja (bus stanice, prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,renoviran stan,odmah useljiv.Infostan je 9000 dinara. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121745, I/IV, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Zgrada se nalazi u kneza Danila, u prelepoj ulici u centralnoj gradskoj zoni. Na II spratu, dvosoban, dvostrano orijentisan, namešten. Grejanje TA. Ulazni deo širok,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 38.000 €, 44,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na prvom spratu površine 26 m2, od ukupno 4 stana u manjoj zgradi koja se nalazi kod Veterinarskog instituta. Dvorište je zajedničko. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila. Grejanje je na inverter klimu, dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan, renoviran, nov namestaj, pogodan za par li dva studenta. Useljiv posle 20.09.2025. Zvati na 062423132. Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan na sjajnoj lokaciji. Na dohvat svega, kompletno opremljen i renoviran, blizu centra, javnog prevoza i Bulevara. Useljiv je odmah, A vi do tada pozovite agente i zakažite gledanje. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban apartman – Milmari Resort, Kopaonik (39 m²) 💰 Cena: 49.900 € Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen jednosoban apartman površine 39 m² u okviru Milmari Resort kompleksa na Kopaoniku, sa smeštajnim kapacitetom do 5 osoba . Apartman se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen 1.5 stan u Balzakovoj ulici na Limanu 4. Dnevna soba ima dva lezaja koja mogu da se razvuku, veliki plakar sa dosta prostora i televizor. Kupatilo je renovirano. Poseduje spavaću sobu i terasu sa lepim pogled zelenilu. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 18167, PR/III, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlican stan,kompletno renoviran sa novim nameštajem. Poseban ulaz iz vrta. Iskljucivo nepušači, nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87631, IV/XVIII, lift, terasa, renoviran, parking. Potpuno renoviran stan, svetao, kompletno namešten i opremljen za stanovanje. Klimatizovan. Ima terasu. Nalazi se na odličnoj lokaciji,dobra veza sa centrom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44142, VPR/VI, lift, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Lep stan renoviran, svetao, potpuno nameštzen i opremljen. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.500 €, 37,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju u centru Čajetine kod česme, Komplet renoviran, uz stan ide i podrumski prostor od 10m2 Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 22)

<< <1> >>