• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan podrum

  • Za upit "povoljan jednosoban stan podrum" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 1.100 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja,iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.000 €, 36,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lep jednosoban stan u Viogorskoj ulici, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini centra Zlatibora. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova, u uknjiženom i useljivom objektu. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, stan je osvetljen i prijatan tokom celog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan podrum'
36.000 €
34.000 €
37.000 €
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 47,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije koji vole komfor, i za mlade koji žele svoj prvi dom uz kredit, jer je uknjižen, ima sve dozvole i spreman je za kupovinu bez glavobolje. Preko....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 34,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Šećerani površine 34 m2 na II spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od presoblja, ostave, deganžmana, toaleta, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i odvojene spavaće sobe. Grejanje centralno gradsko, stolarija PVC. Stanu pripadaju i dva....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.500 €, 37,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju u centru Čajetine kod česme, Komplet renoviran, uz stan ide i podrumski prostor od 10m2 Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Rakovica, Beograd (39 m²) Prodaje se funkcionalan jednosoban stan od 39 m² na 3. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata , u mirnom i porodicnom kraju. Raspored prostorija : odvojena spavaća soba, dnevni boravak sa izlazom na prostranu terasu, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban apartman – Milmari Resort, Kopaonik (39 m²) 💰 Cena: 49.900 € Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen jednosoban apartman površine 39 m² u okviru Milmari Resort kompleksa na Kopaoniku, sa smeštajnim kapacitetom do 5 osoba . Apartman se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, Na upit, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 42470, II/V, klima, lift, izvorno stanje, stara gradnja, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji, sa svojim parking mestom u zatvorenom dvorištu zgrade. Opremljen je i useljiv odmah. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, KOSTOLAC, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na dobroj lokaciji u blizini vrtića, doma zdravlja, škole. Kontakt tel. +381 642423409, Dragan. Podrum, ostava, Telefon.