• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan namešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan namešten što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan namešten što skuplji

  • Za upit "povoljan jednosoban stan namešten što skuplji" pronađeno 211 nekretnina - prosečna cena 785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 54000 eura
    • do 68000 eura (prosečna cena)
    • do 81000 eura
    • do 680 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • kablovska
    • dvorište
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno namešten jednosoban stan kod Akva parka. Sastoji se od jedne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Sopstveni ulaz, kalorimetar, prelepo okruženje. 49 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 63.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan [telefon] kvm, uknjižen, renoviran (ishoblovan i izlakiran parket, okrečen), namešten, odmah useljiv. Stan se prodaje sa nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom kraju, okrenut ka dvorištu, okružen zelenilom, na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] spratova.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan namešten što skuplji'
67.000 €
17.500 €
48.000 €
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 52.000 €
05.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan od 50 m2 u visokom prizemlju. Izdaje se i prazan za poslovni prostor. Centralno grejanje, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Potreban depozit, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Marka Čelebonovića, u ponudi je komforan jednosoban stan površine 61 m², idealan za one koji traže udoban i praktičan prostor za život u odlično povezanom delu grada. Stan je potpuno namešten, pažljivo održavan i odmah useljiv – sve je spremno za novog stanara. Prostrana....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Gornjem gradu jednosoban dvorišni stan od 27 m2. Useljiv je i namešten a cena je 35000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Hadžipopovac, Ljube Didića, 43m2 43m2, 1.0, 2/4, klima, lift, terasa, interfon, nov. Izdaje se jednosoban stan u mrinoj ulici u Hadžipopovcu, kompletno namešten. Poželjno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.200 €, 40,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi centar grada, lepo kompletno namešten stan sa prelepim pogledom na crkvu Svetog Marka. Komforno kupatilo, lepa kuhinja sa svom neophodnom tehnikom i posuđem, velika terasa opremljena ljuljaškom za sedenje. Zgrada novije gradnje, lepo održavana, ima lift. Odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.630 €, 31,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan sa predivnom terasom u Knez Mihajlovoj ulici. Stan je kompletno namesten novim i modernim namestajem i opremom. Odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110231.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (40m2), na devetom spratu stambene zgrade sa liftom, u Starom gradu. Nekretnina se nalazi na idealnoj i veoma traženoj lokaciji. Useljiva je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104695, IV/VII, klima, lift. Lep stan, svetao kompletno namešten novim stvarima, nalazi se na super lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviran i kompletno namesten stan,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109440.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Useljiv od 15.12.2024. godine. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalan stan od 35m², sprat 4/6 blizu Kalemegdana, u urednoj zgradi. Struktura: Predsoblje, kuhinja; kupatilo i prostrana soba. Dodatne pogodnosti: Centralno grejanje, telefonska linija, namešten, klima uređaj. Stan je odmah useljiv. Depozit iznosi jednu mesečnu zakupninu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo top stan na odlicnoj lokaciji u blizini Bulevara Revolucije i ul.Voislava Ilica.Namesten sa odlicnmi rasporedom,ulazni hodnik,garderober,kuhinja sa dnevnim boravkom,kupatilo,spavaca soba.Bracni krevet u spavacoj sobi na zahtev moze biti promenjen sa nekom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u ulici 27. marta. Odmah je useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Veći, namešten jednosoban stan koji se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, jedne spavaće sobe , kupatila i terase. Gejanje je centralno, ali ima kalorimetar. 53 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lepo uređen jednosoban stan na Socijalnom, kompletno namešten i odmah useljiv. Stan je funkcionalan i svetao, poseduje sve što je potrebno za udoban život, a nameštaj i uređaji omogućavaju komforno stanovanje bez dodatnih ulaganja. Lokacija je praktična i dobro povezana....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2024.,

www.heroldo.com

Kompleno namešten stan u K komplexu sa minimalnim mesečnim troskovima . Izdaje se na duži period isključivo pravnim licima. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Naša preporuka 0648312061 0658222441 32 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano