• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan kablovska parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan kablovska parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan kablovska parking

  • Za upit "povoljan jednosoban stan kablovska parking" pronađeno 44 nekretnina - prosečna cena 796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eura
    • do 75000 eura (prosečna cena)
    • do 90000 eura
    • do 756 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SVRLJIG, 34.000 €, 44,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u samom centru Svrljiga, sa pogledom na ulicu. Stan je u visokom prizemlju, pogodan je za stanovanje, ali i za poslovni prostor. Uz stan sleduju i podrumske prostorije i garažno mesto u dvorištu zgrade. Stan se prodaje bez stvari. Grejanje je ta. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan kablovska parking'
25.600 €
36.050 €
57.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo divan, osvetljen stan u ulici Stevana Sremca, Stari Grad. Stan je 1.0, 40m2, orjentisan ka dvorištu što daje potpun mir i tišinu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe (spavaće sobe). Grejanje je na TA peć, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, 42.000 €, 40,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Kotež u procesu legalizacije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, ALIBUNAR, 28.000 €, 37,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru Alibunara. Stan je površine 37m2. Nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade. Po strukturi se sastoji od ulaznog dela, kuhinje sa trpezarijom, dnevno spavaćeg dela i kupatila. Grejanje u stanu je na gas. Poseduje i klima uređaj.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Jabučki rit ukupne površine 33 m2. Po strukturi jednosoban. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 49.500 €, 37,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi jednoiposoban ukupne površine 37,10 m2. U procesu ozakonjenja. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uslovi zakupa Obavezan depozit 500 € Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Javni parking van zone 1 lift Godina izgradnje: 2022. Zgrada poseduje: lođa, video nadzor Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban apartman – Milmari Resort, Kopaonik (39 m²) 💰 Cena: 49.900 € Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen jednosoban apartman površine 39 m² u okviru Milmari Resort kompleksa na Kopaoniku, sa smeštajnim kapacitetom do 5 osoba . Apartman se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Koste Šokice. Kompletno namešten jednosoban stan u blizini centra grada i glavne autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine jedna soba sa francuskim ležajem, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ulazni hodnik, kulatilo sa kadom i manja terasa. Zakupnina sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Na upit, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 36m2 na Novom Bubnju. Nalazi se na šestom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, škole, marketa, bolnice, palate pravdeIzdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo. Pogodan za smeštaj manje porodice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan od 33m2 sa dobrim rasporedom prostorija na dobroj lokaciji. Sastoji se od degažmana ( hodnik i trpezarija ), dnevno-spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Centralno grejanje i klima. Oko zgrade parking mesta a u neposrednoj blizini prodavnica, pekara, lokali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao stan u mirnoj ulici, samoposluga i pekara na ulazu, parking u dvorištu zgrade. Novi frižider, mašina za pranje veša i bojler, TV, Wi-Fi. Na 8 minuta od Knez Mihajlove ulice. Osnovna škola i vrtić u neposrednoj blizini. Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u Vojvode Vlahovica u okviru manje zgade 400 E ukljuceni svi troskovi, postoji parking.Stan se nalazi u mirnom delu naselja, pogodan je za bracni par ili dve osobe. U cenu je uracunato grejanje, struja voda i odnosenje smeca. Moguce je preneti svoj paket za internet i kablovsku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novom stambenom kompleksu "Wood star" u Ledinačkoj ulici na Zvezdari. Stan je koncipiran kao open space: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaći deo odvojen paravanom, kupatilo. Opremljen je funkcionalno, novim nameštajem po meri. CG po utrošku, struja po potrošnji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Na upit, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan sa verandom i dvorištem u ul. Laze Nančića, u blizini Bulevara Evrope i ul. Cara Dušana, površine 31m2. Izdaje se isključivo ženskim osobama. Stan se sastoji iz kuhinje sa trpezarijom, odvojene sobe i kupatila. Iz stana izlaz na terasu i dvorište. Uz stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Futogu izdajem nameštene stanove od: 30m2, 40m2, 60m2 i 90m2.Mesečna stanarina od 75 do 300 evra po osobi.Telefon 0641310407. Internet, Parking, garaža, Terasa, Potreban depozit, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, Na upit, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan na početku ulice Vojislava Ilića. Stan je sa pogledom na park koji se nalazi iza zgrade. Iza zgrade se nalazi parking duž ulice Nikole Stefanovića i nekoliko paralelnih ulica koje nisu zonirane. Odmah useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se na duži period jednosoban namesten renoviran stan,Železnička stanica, iza hotela Novi Sad, 30 m2, prvi sprat, nova pvc stolarija, renovirano kupatilo,velika dnevna soba sa dva ležaja na razvlačenje ,tv, odvojena kuhinja sa prostranom trpezarijom,veoma svetao, povlašćena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 28.800 €, 36,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju - moderan, potpuno renoviran stan na odličnoj lokaciji! Cena: 155000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 30m2 Struktura: prelep i savremen stan koji je po strukturi jednosoban i sastoji se od: - ulaznog hodnika - dnevno spavaće sobe - kuhinje - trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Издајем једнособан намештен стан од 30m 2 у поткровљу куће у Жаркову преко пута школе Милош Црњански са грејањем на струју топлотна пумпа и електрични радијатор, тв, интернет за 300€, 063318680. Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno namešten stan u ulici Arčibalda Rajsa u Beogradu. Stan je na trećem spratu od četiri, veličine 40 m2. Orientacija jugozapad. Sadržaj: predsoblje, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava i terasa. Dva ležaja na razvlačenje, klima, grejanje - električni radijatori.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idaje se stan kod Delte 40m2 u ulici Branka Krsmanovica 9. Stan je odmah useljiv, pogodan za 2-3 osobe. Mogucnost dogovora oko cene. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.