• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 84000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan do 84000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 84000 eura

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 84000 eura" pronađeno 216 nekretnina - prosečna cena 966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • opremljen
    • 1.sprat
    • renovirano
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 66,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, sa galerijom. Nalazi se u zgradi kod pijace, i na samo 50m od centra. Stan je ukupne površine 66m2, a sastoji se iz prizemlja površine 44m2 – hodnika, kupatila, dnevne sobe i galerije gde se nalazi spavaća soba, površine 22m2. Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 78.000 €, 70,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan, površine 45m2, plus 25m2 pomoćna prostorija koja je pretvorena u jednosoban stan. Zgrada je starije gradnje, smeštena u Apelovcu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Grejanje u stanu je....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan do 84000 eura'
67.000 €
67.000 €
64.935 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.700 €, 62,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca kao celina ili 3 zasebna stana U prilici smo da Vam ponudimo kucu (kao celinu) ili 3 odvojene etaže (sprata) kao 3 zasebna stana na izuzetnoj lokaciji u mirnom i tihom delu Vrnjacke Banje. Okružena zelenilom a na samo 200 m2 od Velikog Akva parka. Kuca kao celina ima....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.500 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade, sa pogledom na hotel Vrnjačke Terme. Lokacija idealna za izdavanje turistima, ali i za život. Površina stana je 55m2 + terasa površine 6m2. Prodaje se sa nameštajem. Stan poseduje i sopstveni podrum. Zgrada ima parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122458, PR/I, video nadzor, izvorno stanje, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Prostran prostor, sa dobrim prilazim, bila je fitnes sala, ali je moguce izvrsiti prenamenu u kancelarijski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Ujedinjene Nacije, 75.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 72.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan na Zlatiboru prodaja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se jednosoban stan od 22 m2 na prizemlju četvorospratne zgrade, orjentisan ka dvoroštu sa baštom u ulici Stanoja Glavaša, u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka, Glavne pošte, Pravnog fakulteta i Palilulske pijace. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 69.840 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju jednosoban stan površine 34.92m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalnu udobnost za život. Struktura stana: • dnevna soba • kuhinja • kupatilo • hodnik • terasa Stan predstavlja jednu....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno namešten jednosoban stan kod Akva parka. Sastoji se od jedne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Sopstveni ulaz, kalorimetar, prelepo okruženje. 49 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 68.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.800 €, 46,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na lepom delu Selenče se prodaje jednosoban stan od 46m2 na drugom spratu stambene zgrade koja nema lift. Stan čine prostrano predsoblje, kupatilo, svetla soba sa izlazom na terasu, dovoljno velika kuhinja da stane i trpezarija. Kompletno je renoviran stan, zidovi su ponovo gletovani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan 35m2 ul. Branislava Nusica 7. 3sprat. Vlasnik. Ispod parka čuka 2 izmedju centra borica i akva parka, sve na 5 do 10 minuta hoda. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.klikdooglasa.com

Vracar, Kalenic, jednosoban, [telefon] uknjizena kvadrata, [telefon] / [telefon] , lift, cg, za renoviranje, [telefon] . [telefon] eur. [telefon] .

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Centar, 65.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 63.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan [telefon] kvm, uknjižen, renoviran (ishoblovan i izlakiran parket, okrečen), namešten, odmah useljiv. Stan se prodaje sa nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom kraju, okrenut ka dvorištu, okružen zelenilom, na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] spratova.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.116 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, blizu Aqua parka. Površina stana je 49 m², a uz nekretninu dobijate i razrađeni biznis model za izdavanje na dan, uključujući: -Kompletan biznis model i logistiku -Fejsbuk i Instagram nalozi sa odličnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 60.000 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101405, izlog, uknjižen, lokal. Prodaje se lokal u Starom Merkator izmedju pijace i pošte. Lokal je uknjižen na 22m2 Pogodan za razne delatnosti. U izvornom stanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2022.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem jednosoban stan povrsine [telefon] kvadrata sa terasom. Stan je kompletno opremljen. Nalazi se na odlicnoj lokaciji, [telefon] metara od jezera u centru, ili [telefon] metara od Titove vile. Na [telefon] metara od zgrade su prodavnica, mesara, frizer, kafic.Kontakt: [telefon]....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 58.100 €, 47,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan jednosoban stan u Veterniku, koji može lako da dobije funkciju jednoiposobnog stana. Sama lokacija stana je sa puno parkinga okolo zgrade za stanare. U samoj blizini stana se nalaze prodavnice, autobusko stajalište sa više linija i sve što je potrebno za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 57.000 €, 47,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Ako voliš praktičnost prizemlja — bez stepenica, liftova i komplikacija — ovo je pravo mesto za tebe! Ovaj stan je kao stvoren i za starije koji vole komfor, i za mlade koji žele svoj prvi dom uz kredit, jer je uknjižen, ima sve dozvole i spreman je za kupovinu bez glavobolje. Preko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 57.000 €, 44,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju kuće od 44m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika trpezarije sa kuhinjom, kupatila i velike sobe. Sobu je moguće podeliti na deo za spavanje i dnevnu sobu. Uz stan se dobija i podrumska prostorija. Grejanje u stanu je TA, na podu je brodski pod, a stolarija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.600 €, 39,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, na samo 200m od Aqua Parka, na Raju. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 39,45m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo, hodnik i terasa.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 55.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan na Tesli, Ilije Garasinina, na odličnoj lokaciji, Pančevo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 54.000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Liman IV ,Bulevar cara Lazara ,jednosoban stan 39m2 na XIV spratu po ceni od 54000Evra.Blizina Doma zdravlja,,Limanske pijace,panoramski pogled,,pogodan za izdavanje. kontakt Milorad Medan 063/516478(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053287 .

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 53.600 €, 42,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička Stanica,izuzetna lokacija,jednosoban stan adaptiran u jednoiposoban,potrebna ulaganja,uknjižen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052372 .

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 53.500 €, 43,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi kod mlečne pijace, 300m od gradske kuće Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 52.800 €, 48,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji, po ceni od 1100 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim sadržajima na dohvat ruke. 48 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 52.000 €, 44,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Prozivci, centralno grejanje, terasa, viša spratnost. Terasa, Lift.

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 52.500 € na 55.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRUŠEVAC, Centar, 55.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
16.07.2024 - 45.000 €
02.10.2025 - 52.500 €
28.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2024.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 51.000 €, 45,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Vojničkom trgu,površine 45m2. Smešten je na petom spratu zgrade sa liftom. Strukturu čine hodnik, trpezarija sa kuhinjom,ostava,soba,kupatilo i terasa.Grejanje na plin. Stolarija drvena, podovi prekriveni parketom i pločicama. Stan se prodaje komplet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 52.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2021.,

www.klikdooglasa.com

Stan se nalazi u Kumodraskoj ulici u Beogradu(Vozdovac) .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 50.000 €, 47,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2019.,

www.agencijapragma.com

Mala Amerika – jednosoban stan površine 47m2 + 8m2 natkrivenog prolaza ka dvorištu u sklopu objekta. Trofazna struja, plin, kanalizacija, izolacija plafona, patos, renoviran, novo kupatilo, deo dvorišta, građeno od tvrdog materijala, uknjiženo 1/1. Na parceli postoji još jedan stan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....