• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 1000 eura/m2 Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan do 1000 eura/m2 Oglasi ob - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 1000 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 1000 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 42.000 €, 46,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju jednosoban stan 8 min od centra grada. - Površina stana je 46 m2. - Na donjoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, a na gornjoj etaži se nalazi spavaća soba i kupatilo. - Grejanje je na struju-norveški radijatori. - U cenu je uračunata kuhinja sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 39.000 €, 39,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan prelepog rasporeda, sastoji se iz hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom koja je veza sa dnevnim boravkom koji je površine 20m2 iz kog izlazite na terasu površine 6m2. Kvalitetna gradnja, ima ulaganja, iskljuceno grejanje, dobra spratnost, stan ima pripadajući podrum.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 32.000 €, 34,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj stan je idealan kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na korak od Učiteljskog fakulteta a na samo 5 minuta od svih bitnih institucija. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe i velike terase sa prelepim pogledom. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 47,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj komforan stan se nalazi u mirnoj ulici u zgradi koja je završena 2010 godine. Stan se sastoji iz hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom. Iz obe sobe se izlaiz na veliku terasu koja ima pogled na ceo grad. Na podovima je keramika, stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 81.000 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122458, PR/I, video nadzor, izvorno stanje, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Prostran prostor, sa dobrim prilazim, bila je fitnes sala, ali je moguce izvrsiti prenamenu u kancelarijski prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • povoljan jednosoban stan do 1000 eura/m2 (193)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>