• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 40 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 40 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 40 m2 renovirano

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 40 m2 renovirano" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 891 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 918 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • prizemlje
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan 40 m2 renovirano'
34.000 €
34.000 €
Na upit
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, UMKA, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101284, 2a, prizemna, /, struja, kanalizacija, klima, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, cela. Splav na prodaju, u centru Umke sa strujom i vodom i parking mestom. Ima dozvolu od kapetanije. Splav je u stanju kao sa slika. Sam objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75656, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno namešten, u mirnom kraju sa dosta zelenila. Blizina marketa, autobuskih stanica,dve osnovne škole i tri vrtića,restoran KestenU neposrednoj blizini Immo centra .Troškovi režija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednosoban stan 40m2 na Limanu 3 sa predivnim pogledom na Frusku goru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu 4. Sve što vam treba je u blizini. Namešten i renoviran. Naša preporuka. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na prizemlju, renoviran i brzo useljiv, nalazi se u novijoj zgradi, u blizini bazena i prevoza što ga čini atraktivnim za stanovanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam ponudimo jednosoban kompletno namešten stan u naselju Braće Jerković kod velikog Maxsija. Zgrada je dovoljno uvučena u parkove između zgrada naselja tako da je stan bez saobraćajne buke, a opet u neposrednoj blizini svog neophodnog sadražaja (bus stanice, prodavnice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87631, IV/XVIII, lift, terasa, renoviran, parking. Potpuno renoviran stan, svetao, kompletno namešten i opremljen za stanovanje. Klimatizovan. Ima terasu. Nalazi se na odličnoj lokaciji,dobra veza sa centrom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44142, VPR/VI, lift, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Lep stan renoviran, svetao, potpuno nameštzen i opremljen. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,renoviran stan,odmah useljiv.Infostan je 9000 dinara. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 24.050 €, 37,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122620, II/V, klima, telefon, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se renoviran i kompletno opremljen, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu. Svetao i sunčan sa terasom, nameštaj, TV, frižider,novo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.500 €, 37,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju u centru Čajetine kod česme, Komplet renoviran, uz stan ide i podrumski prostor od 10m2 Podrum, ostava, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121745, I/IV, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Zgrada se nalazi u kneza Danila, u prelepoj ulici u centralnoj gradskoj zoni. Na II spratu, dvosoban, dvostrano orijentisan, namešten. Grejanje TA. Ulazni deo širok,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>