• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 40 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 40 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 40 m2 što veći

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 40 m2 što veći" pronađeno 137 nekretnina - prosečna cena 971 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 22.000 €, 42,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

neposredno pored zelene pijace u Jagodini renoviran jednosoban stan sa podrumom u starogradnji,isključ eno centralno grejanje ,vlasnik ,odmah useljiv .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan 40 m2 što veći'
53.600 €
53.500 €
30.100 €
  Stan, BANJA, 59.900 €, 43,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan povrsine od 43 kvm, bez grejanja, na prvom spratu. Stan je u solidnom stanju, sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevne sobe u kojoj se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatila. Stan je brzo useljiv, uknjižen na površinu od 43 kvm kao privatna svojina 1/1.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 38.700 €, 43,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan u blizini centra Bečeja. Stan je sagrađen u okviru stambene zgrade za kolektivno stanovanje na drugom spratu poseduje terasu i ulično je orjentisan. Površina stana 43 m 2 .Struja trofazna. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121745, I/IV, salonski, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Zgrada se nalazi u kneza Danila, u prelepoj ulici u centralnoj gradskoj zoni. Na II spratu, dvosoban, dvostrano orijentisan, namešten. Grejanje TA. Ulazni deo širok,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, jednosoban namešten stan na izuzetnoj lokaciji. U blizini Bulevara oslobodjenja, useljiv odmah. Za više informacija, pozovite nas. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Paraćinu, površine 43 m2. Stan se nalazi na drugom spratu. Vlasništvo 1/1. Za cenu, pozvati broj telefona: 065 955 2019 Dragan Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klasičan jednosoban stan na Novom naselju. Nekretnina se izdaje komplet nameštena, idealna za mlade bračne parove. Stan se nalazi u neposrednoj blizini ambulante, supermarketa, autobuskih linija koje povezuju ovaj deo grada sa strogim centrom. Oko zgrade se uvek može naći parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121544, II/, lift, parking. Izdaje se lepo namešten, prostran jednosoban stan, 43m2, na Novom Naselju u oazi zelenila i mira. Stan je dvostrano orijentisan, Velika dnevna soba, odvojena kuhinja, prostrano predsoblje i kupatilo. Protočna topla voda. Dovoljno parkinga....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Stan, LOZNICA, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena prilika: Udoban namesten stan od 42m² sa prelepim pogledom u srcu Loznice. Ako tražite šarmantno mesto u Loznici, ovaj stan je idealan za vas! Sa 42m² savršeno raspoređenog prostora, ovaj osuncan stan na četvrtom spratu nudi vam dom u kojem ćete uživati u prirodnom svetlu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo,Kijevska ulica,1.0,42kvm, kuhinja sa trpezarijom+1 velika soba, zastakljena terasa,klima, cg (info stan leti oko 3000din a zimi oko 10000din), održavanje 1000din,PVC, dvorišno orjentisan stan ,useljiv, 300e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,renoviran stan,odmah useljiv.Infostan je 9000 dinara. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9101513.Izdaje se odličan, namešten jednosoban stan (42 m2) na 1. spratu zgrade na Adicama. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe, kupatila i velike terase. Parking ispred zgrade, do autobuske stanice 100 metara. Cena je sa informatikom. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111143.Izdaje se namešten jednosoban stan (42 m2) na 3. spratu stambene zgrade na Podbari. Useljiv je odmah i izdaje se na minimum godinu dana. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednosoban stan 42m2 (37m2+5m2 zatvorena terasa) na Vozdovcu, naselje Brace Jerkovic ul.Indire Gandi (odmah iza Maxi-a). Stan je na 6. tj poslednjem spratu. Garderoberi i ostave su novi kao i stolovi i stolice, sva tehnika u stanu je u garanciji a sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo priliku da vam ponudimo jednosoban kompletno namešten stan u naselju Braće Jerković kod velikog Maxsija. Zgrada je dovoljno uvučena u parkove između zgrada naselja tako da je stan bez saobraćajne buke, a opet u neposrednoj blizini svog neophodnog sadražaja (bus stanice, prodavnice....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 56.500 € na 54.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 54.000 €, 41,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 50.000 €
15.03.2026 - 56.500 €
29.04.2026 - 54.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u naselju Strelište. U pitanju je novija gradnja, na drugom spratu od tri. Stan poseduje odvojenu spavaću sobu, hodnik, kuhinju sa trpezarijom i dnevnom, kupatilo i terasu sa pogledom na zelenilo. Podna obloga laminat, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 41,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na Radijalcu, centralno grejanje, podovi obloženi laminatom i keramikom, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan se sastoji od jedne prostrane sobe, kuhinje, kupatila, ostave, terase, i ima pripadajući podrum, prodaje se komplet opremljen. Terasa.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 47.000 €, 41,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Somboru, blizini Barcoda, prodaje se noviji stan, CG, vodomer, PVC stolarija, laminat. Čini ga malo predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, skriveni kutak za spavanje. Prodaje se prazan. Vlasnik 1/1. .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Izdajemo Jednosoban namešten stan u Sremskoj Kamenici,blizina Instituta, Fakulteta Educons,gradskog prevoza,marketa . . . Mesečna zakupnina 250,depozit 250 eura,agencijska provizija jednokratno 125 eura. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Suncan i prijatan ambijent pogodan manjoj porodici sa osnovcem sa pogledom na osnovnu skolu Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na prizemlju, renoviran i brzo useljiv, nalazi se u novijoj zgradi, u blizini bazena i prevoza što ga čini atraktivnim za stanovanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan stan na Limanu 4. Sve što vam treba je u blizini. Namešten i renoviran. Naša preporuka. Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan stan u Kraljevića Marka, dostupan odmah. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bulevar Kralja Petra I 🏢✨ Stan se nalazi u mirnom delu grada, idealan za one koji žele da uživaju u savremenom i udobnom životnom prostoru. Površina stana iznosi 41m², pružajući savršen balans između funkcionalnosti i komfora. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten, jednosoban stan 41m2 na Novom Naselju, Seljačkih buna ulica, 4. sprat bez lifta. Stan ima terasu, odvojenu kuhinju, useljiv odmah. Cena 200eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI, IDEALAN ZA DVE OSOBE ZA STUDENTE I ZAPOSLENE. DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, KUPATILO I VELIKA TERASA. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA AGENCIJSKA 50%. REGISTAR POSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 27.200 €, 40,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Strogi centar grada, lepo kompletno namešten stan sa prelepim pogledom na crkvu Svetog Marka. Komforno kupatilo, lepa kuhinja sa svom neophodnom tehnikom i posuđem, velika terasa opremljena ljuljaškom za sedenje. Zgrada novije gradnje, lepo održavana, ima lift. Odmah useljiv. Obavezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 53.600 €, 40,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Blok 2. Uknjižen, veoma komforan jednosoban stan na IV spratu (ne i poslednji) zgrade starije gradnje bez lifta. Blizina centra. Okružen zelenilom. Ovaj prostran jednosoban stan čine jedna velika soba otvorenog tipa sa izlazom na terasu i francuskim balkonom, fizički odvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep ušuškan stan u održavanoj predratnoj zgradi. Stan je kompletno opremljen, za udoban život za 1-2 osobe. Poseduje i lepu terasu na kojoj možete uživati u trenucima odmora. Uredno stepenište zgrade sa mnogo lepih detalja. Kopletno režijski trpškovi iznose 80eur. 0604398024 Nebojša....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo divan, osvetljen stan u ulici Stevana Sremca, Stari Grad. Stan je 1.0, 40m2, orjentisan ka dvorištu što daje potpun mir i tišinu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i velike dnevne sobe (spavaće sobe). Grejanje je na TA peć, veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 136)

<< <1 2 3 4> >>