• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan 4.sprat

  • Za upit "povoljan jednosoban stan 4.sprat" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 79000 eura
    • do 98000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 989 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 36.000 €, 41,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 41m2 u centru grada. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Spoljna stolarija drvena, podna obloga parket/laminat, vodomer u stanu, centralno grejanje isključeno. Stan poseduje i pripadajući podrum i terasu. Zgrada poseduje upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 41.900 €, 44,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, koji se nalazi u najkvalitetnijoj zgradi starije gradnje-žute fasadne cigle, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne posedje....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 44.000 €, 40,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju jednosoban stan na Selenči, u blizini osnovne škole "Dositej Obradović", samoposluge, parka. -Stan je površine 40 m2 + površina terase 4 m2. Stan se nalazi na 4. spratu. -Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom sa izlazom na terasu, ostavu, kupatilo, hodnik i jednu sobu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan 4.sprat'
38.000 €
36.000 €
50.000 €
  Stan, JAGODINA, 49.000 €, 40,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Jagodini, u naselju Kajsijar, idealan za one koji traže praktičan i funkcionalan prostor. Stan je površine 40 m² i nalazi se na 4. spratu zgrade od ukupno 4 spratova. Po strukturi je jednosoban, što ga čini odličnim izborom za samce, parove ili kao investiciju za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109871.Kompletno namešten jednosoban stan površine 33m2, koji se nalazi na 4. spratu stambene zgrade locirane u mirnoj ulici, nadomak Bulevara Evrope, na Adamovićevom naselju. Stan je odmah useljiv. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo opremljen jednosoban stan na Grbavici. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izaje se odmah useljiv, namešten, jednosoban stan 30m2 na Grbavici, Alekse Šantića ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom od sobe, nema terasa. Ima klima, veš mašina, tv. Cena 270eu+depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Kontakt 065/385-8883 Potreban....