• GoHome Professional
potkrovlje 300 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • potkrovlje 300 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - potkrovlje 300 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji

  • Za upit "potkrovlje 300 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 878 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 71000 eura
    • do 89000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 892 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 2.sprat
    • interfon
    • 1.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 284,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veća porodična kuća od čvrstog materijala u Srpskom šoru. Građena je u dva nivoa, a sastoji se od dve zasebne stambene jedinice. U prizemlju je četvorosoban stan koji se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri zasebne sobe, kupatila i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 189.000 €, 300,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se poslovno-stambeni objekti na odličnoj lokaciji u naselju Rupe, na placu od 343m2. Poslovni objekat ima 175m2 korisne površine, potpuno je renoviran i zbog blizine centru grada, novom bulevaru, tržnom centru Stop Shop,, pruža mogućnost, pre svega, za pružanje ugostiteljskih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'potkrovlje 300 m2 zadnjih 14 dana što jeftiniji'
258.000 €
310.000 €
235.000 €
  Kuća, BATAJNICA, 210.000 €, 297,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U pilici smo da Vam ponudimo kuću,samu na placu ,koja je zidana za potrebe višečlane porodice ,deljiva je na dve stambene celine, i sastoji se od prizemlja,sprata i potkrovlja, na placu od 5.04ara.U prizemlju kuće se nalazi: prostrano predsoblje,velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. LUX PORODIČNA KUĆA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vešernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 298.000 €, 322,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Bresnica, miran deo grada, 10 minuta do centra grada, na parceli od 4a. Struktura kuće: prizemlje, sprat i visoko potkrovlje. U prizemlju se nalazi hodnik, veća soba za slavlja, spavaća soba, kupatilo, vešernica, hobi soba i soba za ostavu sa zasebnim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 320.000 €, 315,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odli��no imanje na 14a placa, u sklopu kog se nalazi jedna ve��a ku��a ukupne povr��ine 210m2, u tri nivoa - prizemlje, sprat i potkrovlje. Pored navedene, na placu se nalazi jo�� jedna ku��a povr��ine 75m2, letnja kuhinja povr��ine 30m2, kao i gara��a povr��ine 100m2, koja nije ura��unata....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 360.000 €, 300,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu je potpuno sređen, u granitu, stan na drugom spratu je potpuno renoviran - razvedene su nove instalacije, parket, grejanje. Iznad drugog stana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 430.000 €, 273,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 273 m2, 2 lodje (12 m2 i 7 m2) i 2 manje terase, na placu od 0.74 ari, VPR + I + II + PTK, toplotne pumpe, interfon, brzo useljiva, uknjizena na 156 m2 korisne povrsine, uknjizena garaza od 18 m2,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>