• GoHome Professional
potkrovlje 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • potkrovlje 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - potkrovlje 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "potkrovlje 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 953.000 €, 436,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična nepkretnost za investiciju! Manja stambena zgrada sa 6 stambenih jedinica, odlično pozicionirana, sa prelepim pogledom na Dunav, na svega 300 m od Bogoslovije, stadiona OFK-a, na 10-15 min laganog hoda do Vukovog spomenika, fakulteta, Skadarlije, Terazija, dobro saobraćajno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 860.000 €, 325,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična stambena zgrada jedina tog tipa na ovoj lokaciji. Na samo nekoliko minuta od Bogoslovije. Nalazi se u mirnom okruženju a nadomak mnogih gradskih linija, blizina centra grada, Big shoping centra i ostalih sadržaja. Novije je gradnje i nekorišćena. Kuća ima 4 nivoa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 399.000 € na 390.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 390.000 €, 114,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 420.000 €
08.03.2026 - 399.000 €
11.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najboljih i najlepših lokacija u centru Beograda prodaje se četvorosoban stan u Krunskoj ulici, nedaleko od Andrićevog venca, Pionirskog parka i crkve Svetog Marka. Ovaj moderno koncipiran stan se nalazi na trećem spratu predratne održavane zgrade sa mermernim stepeništem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 309.000 €, 95,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan u sa centru Novog Sada+++Agencijska oznaka 1064201 - Uknjižen trosoban stan u sa centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta. Stan je lepo uredjen i nalazi se u potkrovlju zgrade. Uknjižen je na 75 m2 a u prirodi poseduje 95m2. Terase i ostave nisu u kvadratima.....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa kao jedne celine i stambene celine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U osnovi 120m2, uknjižen na 69m2-zbog kosina koje prostoru daju poseban šarm a ne oduzimaju funkcionalnost. U srcu Profesorske kolonije, u mirnoj ulici u blizini Hale Pionir, nalazi se stan koji nije građen po šablonu, već po meri uživanja. Ovo potkrovlje na trećem spratu odiše autentičnošću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 297.700 €, 116,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* * * Novo u ponudi! * * * Prodaje se stan u na trećem spratu, koji je ujedno i poslednji, u zgradi koja se završava ove godine. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom u njemu, spavaću sobu koja se može urediti po želji, veliku lođu, terasu i kupatilo. Takođe, u okviru stana se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • potkrovlje 3.sprat što skuplji (178)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.