• GoHome Professional
porasla cena do 200000 eura do 2300 eura/m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cena do 200000 eura do 2300 eura/m2 što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cena do 200000 eura do 2300 eura/m2 što skuplji 2.sprat najnovije

  • Za upit "porasla cena do 200000 eura do 2300 eura/m2 što skuplji 2.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 159.650 € na 164.800 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 159.650 €
22.02.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

MODERNO OPREMLJEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007620. Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan na 2. spratu zgrade na Adicama. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom, tri spavaće sobe, galerije od 15m2 kao namenski radnog prostora, kupatila....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 175.000 €
13.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 176.100 € na 199.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2024 - 183.340 €
13.12.2024 - 172.200 €
25.06.2025 - 176.100 €
04.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi sad - adice. Kompletna nekretnina. Četvorosoban stan - optimalna kvadratura, dvostrano orijentisan, uknjžen, II sprat, prodaje se kompletno opremljen, u ceni su i dva parking mesta u dvorištu zgrade. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri komforne spavaće sobe,dva....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 176.130 € na 199.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 199.000 €, 88,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 176.130 €
06.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je elegantan, vrhunski opremljen četvorosoban stan smešten na drugom spratu urbane vile, izdvojen kao jedini stan na toj etaži, što pruža dodatnu privatnost i mir. Prostor je pažljivo projektovan kako bi spojio udobnost, funkcionalnost i moderan dizajn. Iz centralne zone,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 157.300 € na 164.450 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 164.450 €, 65,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 157.300 €
20.03.2026 - 164.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 154.500 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 295,00 m2 cca 540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 154.500 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se sastoji iz tri etaže i svaku etažu čine: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Prizemlje i prvi sprat su kompletno sređeni, dok je drugi sprat samo omalterisan. Gradska voda i kanalizacija, trofazna struja. Urađena izolacija i fasada na kući. Gas je prošao....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.350 € na 159.650 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 149.350 €
27.02.2026 - 159.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • porasla cena do 200000 eura do 2300 eura/m2 što skuplji 2.sprat (75)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>