• GoHome Professional
porasla cena do 120000 eura dvorište do 1400 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • porasla cena do 120000 eura dvorište do 1400 eura/ - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - porasla cena do 120000 eura dvorište do 1400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "porasla cena do 120000 eura dvorište do 1400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 410 m2
    • do 510 m2
    • 510 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 510 m2
    • 610 m2
  •  Po ceni
    • do 8200 eura
    • do 10000 eura (prosečna cena)
    • do 12000 eura
    • do 103 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • parking
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 67.000 € na 69.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 69.000 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 60.000 €
30.11.2025 - 65.000 €
10.04.2026 - 67.000 €
15.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 2s521 Prodaje se funkcionalan stan površine 49 m², smešten u prizemlju zgrade u mirnom porodičnom naselju 25. maj, Mladenovac. Stan ima ograđeni pripadajući deo dvorišta, idealan za uživanje u zelenilu, kao i sopstveno parking mesto. Od prostorija poseduje: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'porasla cena do 120000 eura dvorište do 1400 eura/m2 zadnjih 7 dana što manji'
70.000 €
70.000 €
53.970 €
 
+18%

Promena cene sa 44.560 € na 52.430 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.430 €, 509,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 44.560 €
10.05.2026 - 52.430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 509 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 24m dubinom od 21m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 42.100 € na 52.630 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 52.630 €, 511,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 42.100 €
10.05.2026 - 52.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 511 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 24m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 54.960 € na 68.700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 68.700 €, 667,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 54.960 €
10.05.2026 - 68.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac površine 667 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 55.200 € na 69.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 69.000 €, 670,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 55.200 €
10.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>