• GoHome Professional
pogodan do 320000 eura najnovije što jeftiniji ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pogodan do 320000 eura najnovije što jeftiniji ukn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pogodan do 320000 eura najnovije što jeftiniji uknjižen 40 m2 pala cena

  • Za upit "pogodan do 320000 eura najnovije što jeftiniji uknjižen 40 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 160.000 € na 140.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 40,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 160.000 €
21.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se jednoiposoban stan u mirnoj ulici na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save. Sastoji se od: * dnevne sobe * manje spavaće sobe * kuhinje * kupatila * ostave Poseduje 1/7 zajedničkog dvorišta. Idealan za porodični život ili miran boravak u centru grada. Stan se nalazi u izvornom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.990 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 110.000 €
12.11.2025 - 105.000 €
20.02.2026 - 99.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, pogodan i kao stambeni prostor, uknjižen na 43m2, 2,0 u niskom prizemlju. Preko puta Beograda na vodi, nalazi se ovaj prostor koji ima 2 sobe, kuhinju, toalet i hodnik. Zahvaljujući lokaciji i strukturi, prostor je podoban za izdavanje na duži vremenski....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 135.000 €
01.03.2026 - 128.000 €
01.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121458, PR/, izlog, klima, uknjižen. Lokal - poslovni prostor, u prizemlju stambeno-poslovnog kompleksa YU biznis centra, sa direktnim izlazom na ulicu, na odličnoj poziciji, u neposrednoj blizini parkinga.Višenamenski, pogodan za različite delatnosti. Kancelarija površine....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan do 320000 eura što jeftiniji uknjižen 40 m2 pala cena (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>