• GoHome Professional
pogodan do 320000 eura 1.sprat što jeftiniji Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pogodan do 320000 eura 1.sprat što jeftiniji Oglas - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pogodan do 320000 eura 1.sprat što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "pogodan do 320000 eura 1.sprat što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, ODŽACI, 18.000 €, 45,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Bačkom Brestovcu, na pola puta izmedju Sombora i Odžaka prodaje se stan. Stan je na uglu Vojvođanske i Karadorđeve ulice, u samom centru naselja, a na dohvat ruke su pošta, komunalno preduzeće, mesna zajednica, pijaca, ambulanta sa apotekom, tri najveća marketa, ali i drugi uslužni....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, LAZAREVAC, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2020.,

www.klikdooglasa.com

Lokal je sa dva ulaza, jedan je okrenut prema Kolubarskom trgu, drugi prena Stefana Nemanje. Lokal je u radu, pogodan za sve delatnosti, nalazi se [telefon] m od glavne ukice i autobuske stanice. Ima i sprat. [telefon] / [telefon] .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Kafić na 1. spratu zgrade u centru grada, pešačka zona. Sastoji se od jedne prostorije sa galerijom i toaleta. Dva ulaza, trofazna struja, podno grejanje na struju, klima. Uknjižen kao dvosoban stan. Pogodno i za kancelariju. Agencijska provizija: 2% Broj u Registru posrednika: 1378....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u strogom centru Zrenjanina, pešačka zona, površine 31m2, nalazi se na prvom spratu poslovnog objekta.Sastoji se od jedne velike prostorije sa galerijom i toaleta.Pogodno za kafić ili delatnost kancelarijskog tipa (advokat, agencija i sl.).Uknjižen. Agencijska provizija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 34.000 €, 16,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal, u prizemlju stambene zgrade, površine 16.4m2, preko puta osnovne škole Čegar. Pogodan je za advokatsku kancelariju, knjižaru, menjačnicu Lokal je upisan u katastru sa udelom svojine 1/1. Ukoliko imate dodatna pitanja u vezi ove nekretnine, ili želite da zakažete....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 36.450 € na 35.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 31.050 €
24.12.2025 - 36.450 €
19.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pogodan do 320000 eura 1.sprat što jeftiniji (497)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>