• GoHome Professional
pogodan do 27000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pogodan do 27000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pogodan do 27000 eura

  • Za upit "pogodan do 27000 eura" pronađeno 477 nekretnina - prosečna cena 273 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 910 m2
    • do 1140 m2
    • 1140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1140 m2
    • 1370 m2
  •  Po ceni
    • 25000 eura (malo jeftiniji)
    • 28000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 27.000 €, 12,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal površine 12m² na Novom Naselju. Lokal je u dobrom stanju i poseduje sopstveni mokri čvor. Grejanje se plaća samo u toku zimske sezone i mesečni trošak iznosi približno 3.000–3.500 dinara. Trenutno je izdat, što ga čini odličnom prilikom za investitore i sve koji žele....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 55,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 17650m2 nalazi se na pristupačnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa asfaltiranog puta.Na jednoj od parcela je ranije bila upisana kuća koja je uklonjena ali su moguće prednosti toga što je objekat bio legalizoan.Zemljište je ravno pogodno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pogodan do 27000 eura'
27.000 €
27.000 €
27.000 €
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.heroldo.com

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice – idealna pozicija za poslovanje! Višenamenski prostor – pogodan za ordinaciju, apoteku, laboratoriju, salon, butik, kancelariju, i druge....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 27.000 €, 32,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u Baćkoj Palanci .Stan je površine 32m2 i nalazi se u sirem centru gradau ulici Branka Radičevića na trećem spratu bez lifta. Isti je renoviran, ugrađena PVC stolarija i delimično namešten (kuhinja) Ima klimu i peć na gas. Pogodan i za izdavanje. Cena 27000....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 26.530 €, 11,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 26.500 €, 17,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Pogodan za kancelarijski prostor. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 27.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

[telefon] ara vocnjak [telefon] / [telefon] i njiva [telefon] / [telefon] u Železniku Vodilo se gradsko gradjevinsko ali zbog poreza je prebaceno u poljoprivredno, (Poseduje i clan [telefon] , u planu je da se gradi stambeno naselje ali tek za [telefon] god). Pored te parcele ima....

 
 
 
  Plac, KRUŠEVAC, 27.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem plac površine 30 ari u selu Modrica kod Kruševca. Plac je do glavnog puta, pogodan za izgradnju kuće, vikendice ili drugih objekata. Do placa postoji gradska voda, kanalizacija, gas, struja, telefon. Plac je pravougaonog oblika, do puta 25 m, . .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. 3.122 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 26.000 €, 2942,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u Somboru-Venac Petrove gore, u blizini Apatinskog puta, iza Elektrodistribucije. -Površina placa je 2942m2. -Frontalno do puta je cca13m. -Svi priključci su u blizini placa. -Pogodno za razne vrste delatnosti, kao i za stambene....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 1059,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prazan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Svi gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110492.Izdaje se prazan ulični lokal od 52 m2 na dva nivoa (jednako raspoređena kvadratura dole i gore) u prizemlju zgrade nadomak ulice Cara Dušana. Izuzetno prometna lokacija kako pešaka, tako i automobila. Pogodan za razne vrste delatnosti. Lokal je useljiv odmah.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 26.000 €, 40,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zelenog venca, izdaje se kompletno renoviran poslovni prostor površine 40 m². 📍 Lokacija: Centar grada 🏢 Sprat: 1/3 📐 Površina: 40 m² Struktura: Hodnik • Manja soba • Veća soba • Čajna kuhinja • Kupatilo • Ostava Karakteristike: Grejanje:....

 
 
 
  Plac, Čortanovci, 26.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju je atraktivan plac od 11 ari na Banstolu, Beli Vrh, u blizini glavnog puta Beograd - Novi Sad. Ovaj plac nudi savršenu lokaciju sa pristupom puta od tucanika i svim potrebnim infrastrukturnim pogodnostima. *Karakteristike: - Lokacija: Blizu glavnog puta Beograd - Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na najlepšem mestu u Učiteljskom naselju, u neposrednoj blizini Beo Shopping mall-a i Aviva, sve u stanu novo, kvalitetno i najvaźnije, izabrano s merom i ukusom, ukoliko zaista želite da se brzo uselite bez ikakvih dodatnih briga. Zgrada izuzetno....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, RAKOVAC, 26.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 7072120, RAKOVAC, DUMBOVO, PLAC, 744M2 Predstavljamo vam građevinski plac, ravan, pravilnog oblika, sa pogledom na grad sa jedne strane, a sa druge strane na obronke Fruške Gore. Prilaz placu je sa asfaltnog puta, sa koga se prelazi na zemljani put, kojim se do placa ide....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.500 €, 1759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veći, čist, ravan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Širina u frontu je 28m, dok je dužina cc62m. Gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 25.500 €, 14,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto površine 14m2 na savremenoj polu-automatskoj platformi. Nije klackalica već savremeni sistem (kombi lift) za parkiranje vozila sa 11 garažnih mesta. Pozivom broja mesta vam dolazi vaše mesto sa autom. U garažu se ulazi preko rampe (nije auto lift) sa daljinskim za otvaranje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 25.450 €, 19,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u samom centru Novog Sada. Lokal je bez ulaganja, pogodan za razne delatnosti iz oblasti ugostiteljstva i administracije, kao i druge... Pozovite! .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 26.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju parcela u građevinskom području u Futogu pozicioniran između glavne saobraćajnice (Ulica Carice Milice) i nasipa ka Dunavu, površine 350 m², front 11,7m. Pogodno za gradnju objekta za porodično stanovanje (P+1+Pk) sa maksimalnim indeksom zauzetosti parcele 40% ili poslovnog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.300 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac 12.6 ara Donje Medjurovo. U blizini starog auto puta, pogodan za sve vrste delatnosti ukrupnjavana sa parcelom u okruzenju. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, već približnu lokaciju nepokretnosti.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Površine je 42m2 i nalazi se u prizemlju. Postoji mogućnost korišćenja platoa oko lokala, a zbog svoje strukture i lokacije prostor je pogodan za kafić. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje....

 
 
 
  Plac, SVETOZAR MILETIĆ, 25.750 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 13a u mestu Svetozar Miletić (opština Sombor) Na parceli se nalazi voćnjak sa šljivama i kajsijama.Zemljište je plodno,redovno odrzavano i pogodno za voćarstvo ili druge poljoprivredne delatnosti. Mirna lokacija,pristupačan put....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Površina objekata: oko 130 m² Površina dvorišta: oko 10 ari Lokacija: okolina Prokuplja (udaljeno oko 12 km) Pomoćni objekat: nalazi se na placu Cena: 25.000 € Opis: Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom ukupne površine oko 130 m², smeštena u mirnom seoskom okruženju, na udaljenosti....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 48,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Dvorišni stan 48m2 Prodaje se dvorišni stan blizu centra.Površine 48 m2.Sastoji se iz spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila.Podovi su brodski pod, keramika i beton.Monofazna struja, gradska voda, kanalizacija.Ima zajednička terasa sa još jednim stanom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOVIN, 25.000 €, 31,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u staroj autobuskoj stanici , u potkrovlju, preko puta osnovne škole, u blizini pijace. Pogodan za adaptaciju u stan. For more information: Nebojša Pantelić Email: tutig@cat.rs ID NEKRETNINE: PP1 .

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 25.000 €, 5245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena je izgradnja. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Obe parcele imaju direktan izlaz na magistralni put Rača Topola.....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 25.000 €, 14000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela 1.4 hektara poljoprivrednog zemljišta u selu Katrga kod Mrčajevaca, na udaljenosti 3,5 kilometara od magistrale, u neposrednoj blizini novoizgrađenog autoputa. Pristup parceli obezbeđen sa lokalnog puta. Zemljište pogodno za uzgajanje svih vrsta poljoprivrednih....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 25.000 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1160 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrdnoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>